Диканська РДА нарешті зіскочила з голки mail.ru!

Вчора на нашому сайті була опублікована новина Що заважає Полтавській ОДА злізти з голки mail.ru? в якій зазначалось, що не зважаючи на наші тренінги та звернення до голови Полтавської ОДА, не зважаючи на запевнення керівника апарату Полтавської ОДА пана Білоконя М. І., що всі адреси службових електронних скриньок  змінено,  на доручення Прем’єр-міністра України №3898/1/15 від 06.02.2015 про неприпустимість використання в службовій діяльності поштових скриньок та публічних сервісів розташованих в доменній зоні .RU, деякі підрозділи райдержадміністрацій Полтавської області досі використовують в службовій діяльності поштові скриньки російських сервісів.

Публікація на сайті maidan.org.ua для Диканської РДА виявилась дієвішою за вказівки керівництва Полтавської ОДА та доручення прем’єр-міністра. Менше ніж за добу електронні поштові адреси Відділу містобудування, архітектури та ЖКГ, Служби у справах дітей Диканської РДА виправлено на українські. Ось яку силу слово Майданівське має! Насолоджуйтесь скріншотами:

Диканська районна державна адміністрація   Головна сторінка (3)

Диканська районна державна адміністрація   Головна сторінка (2)

Сподіваюсь, Відділ освіти, молоді та спорту Великобагачанської РДА та Відділ будівництва, архітектури та ЖКГ Лубенської РДА виправлять адреси своїх електронних поштових скриньок найближчим часом.

Ігор Кіянчук, ІЦ “Майдан Моніторинг”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Диканська РДА нарешті зіскочила з голки mail.ru!"

  1. ЛОГИЧЕСКОЕ МЫШЛЕНИЕ . А ТЫ .ЧТО ОБ ЭТОМ ДУМАЕШЬ? ТОЛЬКО ДОСМОТРИ ДО КОНЦА … https://www.youtube.com/watch?v=0zV22zPnTh8#t=1069

Comments are closed.