“З метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України” – ми починаємо

24.03.2015 Президент України Петро Порошенко підписав (не без інціативи ІЦ “Майдан Моніторинг”, ми брали участь і в розробці, і в лобіюванні)  Указ №169/2015 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”.

Як ми повідомляли, ми здійснюватимемо моніторинг виконання цього надважливого взагалі (див. заголовок повідомлення стосовно мети Указу), і у контексті протидії кремлівській пропаганді зокрема,  нормативного акту, про що ми і повідомили Апарат Ради національної безпеки і оборони та Адміністрацію Президента України.

Листом від 06.04.15 керівництво Апарату РНБОУ підтвердило свою зацікавленість у реалізації нашої ініціативи:

рнбоу-указWWII-відповідь

Тож  найближчим часом ми починаємо оприлюднювати на сайті “Майдан” інформацію про виконання (або невиконання) передбачених Указом заходів більш ніж тисячею суб’єктів владних повноважень (органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, уповноваженими центральними органами влади). Слідкуйте за повідомленнями.

Слава борцям з нацизмом! Вічна пам’ять загиблим у війнах, розв’язаних тоталітарними режимами. Слава Україні!

1399355385_1307933-300x225

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут