Пам’ятаємо. Перемагаємо. Охтирка, Ромни, Путивль, Кролевець

Мак“З метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України” Президент України Петро Порошенко видав Указ №169/2015 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” здійснює всеукраїнський моніторинг виконання цього Указу суб’єктами владних повноважень.

Повідомлення з Сумщини:

Охтирка-травень-1

Охтирка-травень-2

Ромни-травень

Путивль-травень

І мінімалістична відповідь на аркуші А5 з Кролевця, перепрошуємо за якість, так і отримали:

Кролевець-травень

Там сказано, що на виконання Указу “на сесію Кролевецької міської ради 29.04. буде винесене питання виплати одноразової матеріальної допомоги громадянам-мешканцям міста Кролевець, які призвані на військову службу по мобілізації з розрахунку 700 гривень на одну особу (всього допомогу отримають 94 особи на суму 65800 грн). Також <...> до 8 травня буде виконаний ремонт пам’ятників загиблим Воїнам на центральному кладовищі та Меморіалі Слави (на ці цілі виділено 4000 гривень з міського бюджету)”.

Далі буде.

Слава борцям з нацизмом! Вічна пам’ять загиблим у війнах, розв’язаних тоталітарними режимами. Слава Україні!

***

У рамках проекту “Українська миротворча школа”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут