“Совине гніздо” врятовано

Ми з приємністю повідомляємо, що громадськості Ужгороду вдалося відстояти історико-архітектурну пам’ятку «Совине гніздо». На захист пам’ятки спільно виступила ціла низка громадських організацій Закарпаття. Історія питання – тут: https://maidan.org.ua/2015/04/zahystyty-sovyne-hnizdo/

Тож співпраця дала ефект. Вчора, 9 квітня, відбулася сесія міськради, на яку було винесено питання приватизації землі під частиною комплексу пам’ятки. Громадські активісти розвили енергійну діяльність, збурили містян, а також звернулися по допомогу до профільних міжнародних організацій. І вчора отримали лист від українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ІСОMОS) щодо незаконності дій влади.

ICOMOS_УжгородMP_09_04_2014_001

Ця діяльність мала ефект, на сесії проект рішення, яким передбачалася приватизація землі у дворику біля пам’ятки, було знято з порядку денного сесії, таким чином, земля залишилася у власності міста.

Взагалі, на цій сесії в Чистий четвер удалося зробити багато. Також, на вимогу громади міста, з розгляду були зняті питання про приватизації 74 об’єктів комунального майна та визначення земельних ділянок, які могли бути продані з аукціону.

Таким чином, можем констатувати, що потроху, зі скрипом і великими зусиллями з боку активістів, але корумповану владу на місцях можна змусити йти на поп’ятну.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут