“Опис, використання і захист державних символів” все “погоджують”…

23-го серпня минулого року Президент України Петро Порошенко видав Указ №667 від 23.08.14 “Про деякі заходи щодо унормування питань опису, порядку використання і захисту державних символів України”. Указу скоро рік, а процедурі “погодження” різними владними інституціями проекту відповідного розпорядження КМУ – теж скоро рік:

МК

Ви мало що бачите на скані? Ми – теж,  бо приблизно в такій якости і надійшло. Якщо стисло, то там говориться, що проект розпорядження Уряду “Про заходи щодо попіляризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві” Мінкульт вже погодив з усіма, окрім Міністерства фінансів,  щойно завершаться перемовини з Мінфіном, проекта відправлять на юридичну експертизу до Міністерства юстиції, а тоді вже він потрапить в установленому порядкуі до Уряду. Від себе додамо, що МЮ вже одного разу не погодило багатостраждальний проект саме через недотримання установленого порядку. Тож зичимо проекту щастя цього разу.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут