Від патріота до націоналіста: табір “Відвага”

Близько сотні хлопців та дівчат з України візьмуть участь у патріотичному таборі “Відвага ім. Івана Гавдиди”. Вони протягом десяти днів житимуть на березі Ворскли, будуть дотримуватися чіткого та єдиного для всіх розпорядку дня, готуватимуться до викликів сучасних реалій.

Час довів важливість національно-патріотичного виховання молоді. Це визнано і на державному рівні, де тільки починається розробка та планування проведення заходів, подібних до “Відваги”. Організатор табору, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, готує молодих патріотів уже чотирнадцять років і має розгалуджену мережу літніх таборів, мета яких – активізувати молодь. Так, “Відвага” проходитиме восьмий рік поспіль: методика виховання, що діє на таборі, довела свою ефективність на практиці, адже випускники табору – громадські діячі, активісти Революції Гідності, бійці АТО.

Окрім цього, “Відвага” проходитиме на межі трьох областей: Полтавської, Сумської та Харківської, щоб залучити якомога більше  жителів Східної частини України.

Табір розрахований на хлопців та дівчат, що хочуть бути діяти в інтересах України. “Випускники табору мають бути готовими до будь-яких викликів: від базових знань про свої права та вміння їх захистити, до володіння зброєю та спроможності адекватно діяти в надзвичайних ситуаціях”, – говорить Іван Кішка, голова “Молодіжного Націоналістичного Конгресу”.

Акцент робиться на виховання покоління, що вміє перемагати свої слабкості, має твердий характер та активну життєву позицію. “За десять днів перебування на “Відвазі” людина дійсно може змінитися. Система виховання – перевірена роками практики. Подібні табори організовувалися як вишколи в Українській повстанській армії, а ми – продовжуємо цю традицію”, – додає Дмитро Жмайло, комендант “Відваги”.

Жорстка дисципліна, чіткий розпорядок дня, а також заборона на паління та вживання алкоголю – неодмінна складова табору. Серед елементів програми – як спортивні змагання та ігри — регбі, бокс, страйкбол, волейбол, так і  лекції і тренінги, зустрічі з відомими людьми — громадськими активістами, істориками, військовими, журналістами.

Цього року програма табору включає також і елементи військової підготовки; теренову гру, рейндж-кидок, туристичні змагання та смуги перешкод, нічні чергування та навчальні тривоги.

 

Деталі: mnk.org.ua/vidvaga