“Опис, порядок використання і захист державних символів”: не минуло і року…

“23-го серпня минулого року Президент України Петро Порошенко видав Указ №667 від 23.08.14 “Про деякі заходи щодо унормування питань опису, порядку використання і захисту державних символів України”. Указу вже рік, а процедурі “погодження” різними владними інституціями проекту відповідного розпорядження КМУ – теж скоро рік” – писали ми у попередньому дописі на цю тему. Що відтоді змінилося? Коли завершаться “муки погодження”?

Ось лист Мінкультури про те, що багатостраждальний проект розпорядження КМУ врешті подано на розгляд Уряду:

Мінкульт-1

А ось лист Секретаріату КМ України, про те, що в Уряді ніби нічого не знають:

КМУ

А це – другий лист Мінкульту, про те, що урядовий комітет зажадав погодити проекта ще і з “мінстецем” і, нарешті, повторно подано на розгляд КМУ (встигли до річного ювілею Указу):

Мінкульт-2

І, нарешті, повідомлення з Міністерства юстиції про те, що там розроблено низку законопроектів про державну символіку, які,  знов-таки, погоджуються, обговорюються і опрацьовуються:

МЮ

Залишається висловити обережні сподівання на те, що хоча б до другої річниці Указу його нарешті виконають…

————————————————-

У рамках ініціативи “Українська Миротворча Школа

УМШ

Vasili Yroshevski liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут