Свящ. Олесь Август Чумаков: Ви ДІЙСНО думали, що в Україні людей, заінтересованих в долі своїх міст і сіл більше тих 14 відсотків?

Дивуюся загальному заламуванню рук задля того, що на місцеві вибори прийшло (оптимістично) 14 відсотків загального населення України. Вибачайте, Ви дійсно думали, що тих, хто є свідомо заінтересований долею тої держави, в якій він народився і виріс, більше? Тих, хто ВПЕВНЕНИЙ, що йому тут вмирати і що його діти і внуки будуть тут жити? Тих, хто не має наміру при першій-ліпшій нагоді змитися звідси – хоча би заради того, щоби діти тут не були і ту внуків не народжували?
Чуєш, пані з тризубом на лобі, що звеш себе українкою-патріоткою? Тобі треба голосувати там, де твої діти і внуки: в Торонто, Монреалю, Філадельфії, Парижу… тут твоєї місцевої влади нема і бути не може – бо ” тут шумят чужіє города, тут живут чужіє господа – і чужая радость і бєда. Ми для ніх чужиє навсєгда!”
Ні, ви ДІЙСНО думали, що в Україні людей, заінтересованих в долі своїх міст і сіл більше тих 14 відсотків?
А знаєте, чому ви так думали? Бо вам в облом мучатися питанням: хто ж це такі оті 86 відсотків загального населення, які живуть поряд і споживають ту саму продукцію, дихають тим самим повітрям, їздять на ті самі курорти, штовхають один одного в тих самих маршрутках? Вам легше думати, що вони – такі самі, як ви.
А вони не такі самі. Вони тут прижилися. Стане гірше – де інде переповзуть.
Така сама помилка, як тоді, коли хтось говорить, що у Львові більшість – греко-католики. Яка дурня! П’ять (оптимістично) відсотків – греко-католикі, ще вісім – “теж такі самі щоб не чіплялися”… ну і десь півтора відсотки православних з протестантами та яговистами і адвентистами. А чому про це і думати не хочеться? Бо в облом завдатися питанням: хто ж вони такі, мешканці Львова у своїх 96 відсотках?
Бо якщо на ці питання реально почати відповідати, тоді ще більше захочеться виїхати за кордон, або принаймні дітей і внуків туди відправити.
Отака фігня, малята. І з цього треба починати будувати реальне життя. Якщо починати його будувати з білбордів і мрій про краще майбутнє, відсоток буде зменшуватись.
ПиСи: статистика каже, що на 16.00 волевиявлення здіснили майже 37 відсотків українців. Я діко ізвіняюсь! Ето прєкрасно!

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Свящ. Олесь Август Чумаков: Ви ДІЙСНО думали, що в Україні людей, заінтересованих в долі своїх міст і сіл більше тих 14 відсотків?"

  1. Надо признать что выборы на местном уровне не оправдывают себя и стоит подумать что делать или вы хотите сказать что больше 50 процентов людей полные дураки? Возможно надо не шлюх менять а публичный дом сносить…

Comments are closed.