“Пан”, “пані”, “панове”

Луцька міська рада наприкінці жовтня прийняла вельми симпатичне рішення: звертатися до всіх “пан”, “пані”, “панове”. У порядку експерименту ми запропонували кільком міським радам обласних центрів наслідувати гарний приклад. Що з цього вийшло?

У Кіровограді управління освіти тамтешньої міської ради стисло подякувало,  і сказало, що пропозицію взято до відома. Чи від того у кіровоградській практиці щось змінилося – судити кіровоградцям (втім, сподіваємося, що місто невдовзі називатиметься Інгульськ):

Кіровоград-пан

У Рівному сусіди-волиняни луцький досвід передали на розгляд профільних постійних комісій.  Рівняни мають всі підстави вже попитати у своїх депутатів, як там було далі:

Рівне-пан

Аналогічно вчинили у міській раді Івано-Франківська. Зичимо франківчанам успіху у моніторингу розгляду депутатами цього питання

Франік-пан

А з файного міста Тернополя повідомили (перепрошуємо за якість скану – десь так ми і отримали), що у них і так все файно (з чим тернополян і вітаємо)

Тернопіль-пан

Натомісь з Чернівців тамтешній міський голова пан Каспрук повідомив, що “прийняття даного рішення не є необхідним і нагальним”, бо і так “використовуються різноманітні шанобливі звернення”, у т.ч. і ті, що нас цікавлять.  Ну, буковинцям видніше, як там.

Чернівці-пан

А знаєте, що відповіли з Київської міської ради? Ні-чо-го (принаймні ми нічого не отримали).  Оце – поштове повідомлення про отримання Київрадою нашого листа з відповідним зверненням 30.11.15:

Київ-пан

Згідно з Законом України “Про звернення громадян” відповісти мали б протягом місяця. Але щось не склалося у вельможного київського панства. Ну, втім, аби не звали “товаришами” чи “господами”.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.