Фестиваль «АРТ В КАТАКОМБАХ»: розпочато прийом заяв

Мета фестивалю  – залучення широкого кола громадськості, творчих, молодих людей для примноження, збереження та популяризації здобутків народних митців, стимулювання міжнародного культурного обміну, формування національної свідомості, а головне – любові до рідного краю, свого народу, виховання духовної єдності поколінь, яких об’єднує спільна історія та культура.

Професійні, ініціативні та креативні представники Еvent-агентств, асоціацій, підприємств, тур-агентств – які мають досвід проведення аналогічних заходів запрошуються до проведення цьогорічного фестивалю «Арт в катакомбах», який буде проходити в селі Нерубайське з 18 по 22 травня. Деталізована поденна програма фестивалю буде оприлюднена до кінця березня.

За умовами проекту на проведення арт-фестивалю з бюджету Біляївського району буде виділено до 150 тис. грн. Також організатор, який виграє конкурс, софінансує захід на 30-40 % від вказаної суми.

Заяви, пропозиції та ідеї щодо проведення фестивалю приймається до 30 березня за телефонами: (04852) 2-54-82, 2-58-58, (099) 2107613 та на електронну адресу – art.catacombs@gmail.com. Координатор проекту від Біляївської районної державної адміністрації – Сніжана Шарандак. Починаючи з 30 березня по 4 квітня комісія визначить та оголосить переможця.

Паралельно приймаються заявки від митців, креативних груп, дослідників, науковців, літераторів тощо, що зацікавлені взяти участь у творчій програмі Фествалю.

Джерело

На додачу до офіційного оголошення – заклик від профі:

Первый пошел!!! Коллеги,! Организаторы фестивалей и Эвент-компании! , о чем так долго говорили …. свершилось. Впервые на проведение фестиваля в Одесской области выделено бюджетное финансирование на условиях открытого и честного конкурса. Беляевский район!!! Команда Arsen Zhumadilov. Место фестиваля известное. Логистика – идеальная! Возможности прекрасные! Это о плюсах, а теперь о минусах.1. Очень мало времени, поэтому срок подачи заявок ограничен.. 2.Бюджет небольшой, но и немаленький-150тыс грн. 3.Такой фестиваль проводится впервые, но формат позволяет креативить. Дерзайте!!! Да, еще очень важно. Организатору будет помогать отличная команда Беляевской РДА.

Fazil Askerov

======

Ідея Фестивалю народилася в рамках програмної діяльності Української миротворчої школи.

Творчий процес, який дав поштовх Фестивалю, триває і його не спинити!  Щонайменше – на Фестивалі будуть представлені новеньки зразки сувенірної продукції та виставка дитячих мрій.

5d0f712ed4bdd3e8eecae6f1134b22cb

Джерело

Фото

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут