Той, хто врятував честь української армії в Криму

Коли ми кажемо що українські військові не чинили спротив в Криму, ми кажемо не правду. Не всі здавали зброярні і чекали якогось наказу з Києва.

Сергій Кокурін прапорщик ЗСУ, став першим загиблим солдатом від російських окупантів. Сталось це ввечері 18 березня 2 роки тому.

Так сталось, що після 2-х годин з моменту стрільби (а це знов таки чи не перше застосування зброї?) я та Volodymyr Khanas Тетяна Таран таКонстантин Реуцкий та ще один наш хлопець ім’я якого я вже забув, опинились біля фотограметричного центру де все і відбулось.

Перше шо вразило це те що місто, та навіть сусідні будинки жили своїм звичним життя, а за 40 метрів від яких стрільба йшла.

Саме місце було оточене кримськими тітушками з георгієвськими стрічками одягнутих у камуфляж.

Кілька разів ми намагалися пройти очеплення з тітушні та потрапити до місця смерті. Та де там. “Там опасно вас туда пускать”-повторювали вони.

Навіть менти не могли там нічого відповісти що трапилось і чого вони нічого не роблять. Та не могли вони відповідати бо самі вже зрадили.

Костя щось їм там намагався голосно пояснювати, та без сенсово.

Поступово біля нас в темряві почала збиратись купка тих тітушок тож цілком логічно нами було прийняти рішення забиратись звідти. Так і не отримавши жодної інформації від так званих ментів по дорозі до автівки записали кілька коментарів у місцевих хлопчаків що чули хлопки (постріли) та толком нічого не бачили.

За два тиждні відбудеться захоплення вже Слов’янську і будуть нові наші загиблі хлопці.

941312_1655363108060407_4417227216650873902_n

Але перший був саме Сергій Кокурін прапорщик Збройних Сил України 18 березня 2014 року.

Vitalii Ovcharenko

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/

3 Comments on "Той, хто врятував честь української армії в Криму"

  1. Герой! Герої не вмирають! Слава Україні!

  2. Сережа ! Помним тебя ! Земля тебе пухом !

  3. Слава Герою! Батьки мають право гордитися таким сином, він є гордістю всієї України. Він дивиться на нас з неба і говорить, ну що ж ви робите?

Comments are closed.