Юний полтавець розкрив цинізм 8 березня

Щиро вдячний журналістам ГромадськеТБ.Полтава за чудовий ролик про ставлення мешканців Полтави до святкування 8 березня. З відео зрозуміло, що совок та теорії змови в головах наших громадян засіли дуже глибоко. Проте, явним позитивом є той факт, що навіть представники старшого покоління вже розуміють, що 8 березня потрібно як мінімум переосмислювати. Дивитись ролик обов’язково до кінця!

Оцей хлопчина в кінці ролика по-дитячому безпосередньо, але по-дорослому влучно розкрив увесь цинізм дня 8 березня. В чому цинізм запитаєте? Просто ознайомтесь з іншим матеріалом на нашому сайті.

Ігор Кіянчук, ІЦ Майдан Моніторинг

About Ігор Кіянчук 215 Articles
Підприємець. Координатор ГО ІЦ "Майдан Моніторинг" в Полтавській області, упорядник сайту Майдан

3 Comments

  1. У світ не відзначають 8 березня, пам’ятаючи його нав’язане силою, комуністичне походження, та віддають національним святам.

    Це так зване свято святкують тільки в окупованих московитами країнах та там де владу узурпували комуністи : – Азербайджані, Анголі, Білорусі, Буркіна-Фасо, В’єтнамі, Північній Кореї, Казахстані, Камбоджі, Киргизстані, КНР, Конго, Молдові, Монголії, Таджикистані, Туркменістані, Росії, Уганді та в Україні.

Comments are closed.