Бан російського шоубізнесу – секторальна санкція без відчутних втрат для українців

Як можна водночас підтримувати секторальні економічні санкції Заходу проти Росії (а то й обурюватися що вони “заслабкі”) і заперечувати секторальні економічні санкції України проти Росії в секторах, де ці санкції ніяк не шкодять українцям – як то шоубізнес?

Комусь подобається російські виконавці чи навіть Макаревич і їм буде незручно – ну так і на Заході комусь подобається продавати в Росію продовольчі товари (що їм Росія заборонила робити через запровадження ними санкцій), давати російським державним компаніям кредити, продавати високотехнологічне обладнання. Але вони цього не роблять, обходяться без цього. Обійтися без російського шоубізнесу – набагато менша втрата, в чому проблема..?


З коментарів:

Україна вже запровадила багато секторальних санкцій проти російських товарів, і в цьому контексті розширення ще на один сектор виглядає абсолютно природним – тим більше, що шкоди від нього навіть менше ніж, наприклад, від обмеження імпорту російської побутової хімії. Але ця заборона не просувалася під таким безпрограшним кутом.

Натомість просувалася так, що став можливий популістський “типу культурний” спротив, як результат ініціатива не просто провалена, а й дискредитована. провести її під іншим соусом вже буде складно, бо вже сформувалися противники.

354403

Chacha Shushuridze

1 Comment

  1. Я двома руками за бан. Але, як би це не було гірко, реальність така, що у ВР серед цих “обранців народу” немає навіть 225 українофілів (або русофобів).

Comments are closed.