20 україномовних сайтів для розвитку дітей

Щоб Ваших дітлахів не затягнули сумнівні місця всесвітньої мережі, Lovely Life пропонує перелік сайтів та блогів перевірених і безпечних: для розваг, навчання та розвитку.

20150830-dsc_6875

http://maluk.in.ua– розвиваючі ігри, творчість.

http://www.abetka-logopedka.org – «Світ дитини» – сайт створений мешканкою Харкова. Логопед за фахом, вона пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів’я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.http://chytanka.com.ua/ – веб-проект “Читанка” – це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

http://www.levko.info – дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.

http://abetka.ukrlife.org/ – абетки, казки, читанки, скоромовки, загадки, прислів’я.

http://www.zrobysama.com.ua – це блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки.

http://www.clarastudio.tv/ – це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою!

http://sonyashnik.com/ – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://www.nosiki.cv.ua/– Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячих гуртів та виконавців, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською)

http://natalyagurkina.ucoz.ua/ Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.

http://kazkar.info/ – зібрані найкращі казки з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Грімм, Олександр Пушкін та Леся Українка.

http://derevo-kazok.com.ua/ – на ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати онлайн, читати та навіть дивитись відео.

http://dity.te.ua/aha-aha – веселі дитячі пісеньки українською мовою

http://dity.lviv.ua/channels_for_children_in_Ukrainian – Youtube канали для дітей

http://baby-sos.com/ -цей сайт допоможе Вам та Вашим дітям поринути у світ краси, гри, казки, малюнка, фантазії та творчості…

kazka.in – казка українською мовою

soroka-vorona.info – сайт присвячений темам: навчання, виховання та розвитку дітей різного віку. Може бути цікавим для дітей, батьків та педагогів.

https://www.youtube.com/channel/UCS81X0lrfEfa9RynMPoL.. Совенята-розумники – це український дитячий мультик, втілений командою волонтерів як інтернет-проект. Мультик розрахований на тих батьків, які б хотіли показати своїм діткам короткий навчальний мультик українською мовою. У кожному відео совенята дають можливість своїм маленьким глядачам дізнатись щось нове.

https://www.youtube.com/user/SonechkoProject
“З любов’ю до дітей”
Лідер серед каналів даного формату, багато розвиваючих мультфільмів, уроків, казок та дитячих пісень українською мовою. Весь матеріал зручно поділений на групи.

https://www.youtube.com/user/YankoGortalo/about
“Янко Гортало” – дитячий освітньо-розважальний канал містить авторські віршики, відео з лічби та вивчення абетки, пісні українською мовою.