Vadim Osovets: Я не розмовляю українською… поки що

704533_305830489535364_1150649919_o
Vadim Osovets
Я не розмовляю українською… Кожного дня, коли їдешь до роботи вмикаєшь радіо. Здається усі водії перемикають станції, я не є випадком. Хтось там у Раді колись протягнув отой закон, щось таке про квоти. Я не дуже слідкую за новинами, взагалі. Моє захоплення українською почалось з IMAX.
Декілька років тому, теж там, у Раді, хтось протягнув – усі фільми повинні бути українскькою в кінотеатрі. Усі плювалися, та все одно йшли на всесвітні прем’єри. Дивились – скриплячі. Дехто навіть не розуміючи й половини. Спочатку переклад був бідненький, як сльоза з джерела, забитого каменем. Потім мова почала збагачуватись, як ніби прорвало. Це вже не був бідненький струмінь, це була вже зовсім друга мова ніж спочату. Її слухали, запам’ятовували, повторювали смішні вислови вдома. З цього почалось.
Я підписався на Романа Кушнарьова, придбав книжку антісуржик, потроху вчу… Але сьогодні, я помітив, коли їхав у автівці – щось змінилося. Яку б станцію я не вмикав – отовсюди лунала вона – блискуча, мелодична, та дуже рідна, це вона – Українська! Що ж, це ще один крок, крок до рідної мови! Який дуже важивий для мене.

Я не розмовляю українською… поки що)))

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Vadim Osovets: Я не розмовляю українською… поки що"

Comments are closed.