Чому потонула співаюча зброя Кремля?

Він потонув. Російський військовий літак ТУ-154 з військовим ансамблем Александрова (який називали «поющим оружием Кремля») та іншими військовими та громадянами РФ, які летіли до свого війська в Сирії, впав в Чорне море в акваторії РФ 25 грудня 2016 року. Майже напевно ми ніколи не дізнаємося, чому ж він впав. Більшість авіакатастроф розслідуються довго і навіть у випадку, коли результати оголошуються, різні теорії змови потім гуляють в суспільстві десятиліттями. Причому версії катастрофи, як правило, з’являються в перший же день.

Я дуже люблю конспірологію і тому я вирішила швидко вивчити наявні версії. Найбільше версій я знайшла в укрнеті і рунеті, подія також жваво обговорювалася в польськомовному інтернеті і в вузьких експертних колах безпековців в англомовному.

Численні версії я об’єднала і подаю в порядку зростання популярності.

  1. Збіг обставин
  2. Технологічний пост-модерн
  3. Пороблено
  4. Справа рук людських
  5. Промисел Божий
  6. Технологічний реалізм

Версія номер 1 – «збіг обставин» є найпростішою і при тому є найменш популярною. Це типово для всіх авіакатастроф, які я пам’ятаю. Насправді літаки регулярно падають від помилок пілотів, зіткнення з птахами та через несприятливі погоді умови. І хоча збіг обставин є статистично найпоширенішою версією авіакатастроф в світі, більшість людей, схоже, сприймає літаки як магічні створіння, які самі, без впливу потужних зовнішніх сил, не падають.

Версія номер 2, яку я назвала «технологічний пост модерн» пов’язана саме з таким ставленням до літаків. Виявилося, що літаки мають  душу, спілкуються один з одним (літак збитий над Чорним морем – з тим самим ТУ-154, який віз польську еліту і був збитий над Смоленськом в 2010), здатні скінчити життя самогубством. Найзворушливіша версія каже, що літачок завжди мріяв бути підводним човном і плавати з рибками, і він нарешті здійснив свою мрію.

Крім літака причиною катастрофи також називають ялинку, яку везли на військову базу в Сирії з Москви. Вона і помстилася за таку наругу над природою. Про мстивий характер ялинок свідчать люди, які згадують історію помсти «йолок» Януковичу в Україні.

Версія номер 3 – «пороблено» розпадається на декілька. Перша – цього бажали дуже багато людей і це нарешті збулося. Друга – це результат роботи якихось особливо сильних мольфарів. Існує тільки в укрнеті. Ймовірно ще довго гулятиме, не виключено, що ми ще побачимо пророцтва баби Ванги, мольфара Нечая, і навіть Нострадамуса. Третя – помстився привид авіаконструктора Туполєва, якого змушувати проектувати літак в ув’язненні.

Версія номер 4 – «справа рук людських» найбільш поширеною є в рунеті серед опозиційно налаштованих громадян РФ. Замовником аварії найчастіше називають Кремль, в якості доказів наводиться відсутність на літаку Кобзона, який мав там бути, але з незрозумілих причин відмовився – «він щось знав». Друга популярна версія називає замовниками російських олігархів, яким набридла політика Путіна і таким чином вони його лякають.

Одна з версій про те, нащо російським силовикам організовувати катастрофу – щоби звинуватити в тому Україну і ще більше налаштувати проти українців громадян РФ. Наразі в офіційній пропаганді РФ така тема відсутня.

Крім Кремля замовниками аварії називають Обаму особисто і американський уряд, неспецифікованих арабських терористів, поляків (які, звісно ж, мстяться за Смоленськ), Ізраїль та українські спецслужби. В слід українських спецслужб вірять дуже мало і то переважно в контексті «так нас відволікають від голосування України в Радбезі ООН по Ізраїлю».

Але всі ці зарубіжні сили разом узяті займають менше місця в обговоренні, ніж версія про те, що це справа рук громадян РФ.

Версія номер 5 – «промисел Божий» часто називається разом з 4 або 6, автори пояснюють це тим, що Бог діє руками людей або рухає механізмами. Оскільки аварія трапилася на Різдво і Хануку одночасно і кількість коментарів «так і в Бога повіриш» дуже велика. Згадується навіть «ритуальне вбивство на Хануку».

Бог мститься військовим РФ за Сирію (найчастіше), за Україну, за кримських татар, за поляків – жертв Смоленської катастрофи, за всю діяльність Путіна в комплексі і за вбивство Немцова, зокрема. Часто називається Аллах, до якого апелював турецький поліцейський, що вбив посла РФ, коли піднімав палець до гори. Версії про Бога і Аллаха називають атеїсти, невіруючі та віруючі будь яких конфесій.

Популярною також є версія, що пасажирів літаку викликали до пекла грати для вбитого в Туреччині посла.

Найбільш поширеною є версія номер 6, яку я назвала «технологічний реалізм». Йдеться про те, що літак був старий і перебував в поганому технічному стані. В якості підтвердження називають аналогічні катастрофи військових літаків РФ, зокрема недавні падіння коло авіаносця «Кузнецов». Беларуська авіакампанія Белавіа одразу заявила, що знімає ТУ-154 з експлуатації. Версія висувається як самостійна, так і в комплекті з криворуким тезнічним персоналом (але не пілотами)

В численні варіації на тему цією версії входить герой останніх новин з РФ квазі-алкогольна рідина для ванн «бояришник», яким чи то перепилися диспетчери або техніки, чи то ним заправляли паливні баки літака.

Серед технологічних версій є й така – в військовому літаку були боєприпаси, які здетонували.

Для  ілюстрації часто наводиться цей ролік по міць російської зброї.

Станом на 26 грудня 2016 року це також і основна офіційна версія РФ (несправність техніки та або помилка технічного персоналу). На моїй пам’яті, з 1983 року (падіння Корейського рейсу 007) це єдина резонансна авіакатастрофа в світі, офіційна версія причин якої співпадає з народною.

І це є вирок технологічній культурі Російської Федерації. Незалежно від того, що насправді стало причиною катастрофи, наш сусід-агресор перебуває в стані технологічної катастрофи, який тільки буде посилюватися. Нам, Україні, потрібна довготривала стратегія про те, що далі робити з уламками того технологічного трупа, які можуть падати не тільки в наше море…

Наталія Зубар

(За допомоги численних друзів. За що я вам всім дякую!)

Далі трохи первинних матеріалів, які я використала для аналізу.

Олексій Гельперін На чемпіонаті світу з конспірології серед параноїків лідирує версія про теракт (чемпіонат проходить у мене в голові). Один з учасників слідства наголосив, що розкидання уламків має нехарактерно велику площину. Що не виключає вибуху. Він міг бути пов’язаний як з терактом, так і з іншими негараздами, включаючи необережність, та технічну несправність. Однак, ця версія (про теракт) була одразу і однозначно викреслена. Але мій склєроз нагадує, що єгипетський літак теж “розвалився сам”. Доки мордами не ткнули.

Igor Baryshev Сочі. Кавказ. 6 км від берега місце падіння. Літак не впав у воду цілим, а уламки розкидані в радіусі 20 км. Це те, що вже відомо. У такому разі виключати дистанційно керований вибуховий пристрій або ПЗРК просто безглуздо.

Nataliya Shylo да, выдвигаю. Представители с Нибиру, замученные распространение м радиотрансляцией Кобзона в ближайших галактиках, заставили своих местных представителей – масонов, сделать все, чтобы прекратить их страдания.

Chacha Shushuridze це нова серія знаменій пішла. на це вказує навіть не бояришник – то справа звичайна, а недавнє вибивання лайном очей в асенізатора – в цій ситуації символізм так і фонтанує, сорі за каламбур

Olga Malysheva криві руки в авіаслужби. Мій знайомий з техпідтримки боїнгів кілька разів літав у відрядження до рашки. Повертився блідий, повертався потягом.

Olena Kiianchuk Моя версія номер два ( 2 ) , перше, що прийшло на думку, коли прочитала новину про катастрофу, (причому наш еврейський Бог, як на мене, вони ж теж за резолюцію голосували, чогось тільки всі про це забули)

Oleksiy Svitelskiy Щодо версії #2. Богослови кажуть, що воля Божа твориться руками людськими. Тобто це не є окремою версією

Олексій Гельперін Бояришник ЗАБУЛИ! При спробі розвернутись, хуйнулися у море. фсьо.

Taras Ganzha Авиакомпания «Россия» является преемником авиапредприятия «Пулково».
До июля 2008 года имущество компании находилось в федеральной собственности и компания подчинялась Управлению делами Президента Российской Федерации и Министерству транспорта РФ.
В январе 2009 года из компании был выделен особый отряд. Соответствующий комплекс был передан вновь созданному Специальному лётному отряду «Россия»[3].

Oleg Buniak · Залетіла в пропелер мужня чеченська пташка

Інна Тесленко А вдруг это турок тот пальцем на небо не зря показал? Читайте внимательно его слова: русские будут платить жизнями за Сирию. (Білоруський експерт – пороблено в Туреччині)

Світлана Зайцева · А варіант про сакральну жертву Д.Лізу був? А це як піде, мабуть оті біснуваті бандеровці – он як радіють, що “мирні люди” загинули.

Vlada Yaroslavska Паранойи псто. Почему Кобзон не полетел этим рейсом, хотя изначально должен был участвовать в программе? Он ведь не болен, он комментировал крушение, да и он достаточно знаковый тип для такого концерта, чтобы в последний момент его сняли с лайнапа или он по своей воле сам отказался. Я не могу найти другой версии, кроме как его кто-то предупредил. Шапочка из фольги у меня уже есть, спасибо.

Victor Mysliwiec Не исключен украинский след. Запущенная из херсонской области месяц назад, медленная ракета ” Чумак”, неотвратимо двигаясь со скоростью вола, нашла свою цель.

Алі Татар-заде · трохи сеансу чорної магії – як і водиться в народу та персонажів Булгакова, із разоблачєніями. Насправді, літак впав тому що його зглазілі. Зніврочили його кримчани. Багато тисяч кримчан – дорослих і дітей, зовсім старих і ще квітучого віку. Кожен з таких кримчан прокляв мінімум три рази за останні три роки по одному літаку та гвинтокрилу у себе над головою. І я сам кляв, і багато чув такого, а ще більше читав у поглядах, коли сказати це вголос – тільки полегшити справу своєму недоброзичливцю. Чому пристріт так довго акумулювався? Тому що треба було взяти гідну ціль. Отак він і блукає понад чорним морем, наче невидима чорна хмара. І чекає нових шансів.

Oleksandr Derkach · Дивна поведінка МІД Снігурії ясно показує, що аварія літака була спланована в Кремлі. Повинні вони б той же ІДІЛ звинуватити в катастрофі по сценарію , але..”шо то пошло нє так”..бо хтось з силовиків случайно узнав про цю операцію. Тому швидко скинули на “погано топліво” як причину. Хоч би добу почекали з заявами і не палилися. Тому і придворного скомороха Кобздона там не було.бо він ще нужен Хйулу.

Dmitriy Vakulenko “Ми атискалі для наших парнєй в Сірії самую бальшую, самую пушистую йолку в Расії” та прив’язали її зверху до літака. І чого він впав? Загадка!)))

Max Speransky эта та же самая, что я на яныка напала

Alex Sinyavsky · Призрак Туполева отомстил за все издевательства. Первые Ту его заставили изобретать в тюрьме.

Анита Луис · Він взагалі не падав. Його просто побризкали водою для піару. Ой ні, вони вилетіли вже вбиті.

Oleksander Bashuk Йолка. З цим деревом мocкaлям в міжнародних відносинах пороблено. Ще знаменитий вінок Проффесора, який він з мікропутіним покладали натякав: «не зв’язався б ти, Хуйло з йолкой!»

Stas Pagur · Таак, залишить усі дурниці. Це усе св. Микола, бо він був епископом Міри, мабуть повертався додому на санях після Різдва.

Картина російського художника Васі Ложкіна

About Nataliya Zubar 2351 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

2 Comments

  1. У мене ще є версія що так їх запросили для того щоб зустріти незабаром ХЛО. Там же ж і оркестр і відбірна медіа@пільнота. Все як він любить)

Comments are closed.