Захисники Дождя насправді захищають тоталітарні практики

Захисники Дождя думають, що вони захисники свободи – бо виступають проти заборони слова.

Насправді ж вони захисники тоталітарних практик, а захисник свободи – це я, який виступає за припинення практики видачі ліцензій каналам телевізійного мовлення (всім взагалі, але насамперед звісно російським), бо формування контенту якимись впливовими дядьками (а особливо – коли ці дядьки сидять в Кремлі або контролюються з Кремля, що тут взагалі обговорювати?) і запихування цього контенту в голови людям є тоталітарною практикою. 30 років тому цьому могли бути виправдання технічного характеру – сьогодні їх нема, ця технологія давно застаріла й технічно, не лише морально. Свобода інформації передбачає свободу людини обирати і формувати контент для себе, а не свободу для впливового дядька у впихуванні потрібного йому контенту в споживача.

Тобто моя теза – ці люди (захисники Дождя і т.п.) не є насправді лібералами, як вони то вдають, їхні погляди не ліберальні, то погляди прихильників тоталітарних практик.

Chacha Shushuridze

Фото

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут