Голосуймо щодо перейменування столичної вулиці Льва Толстого на вулицю Євгена Чикаленка!

Алярм! Необхідно терміново підтримати українську справу в столиці!

Шановні всі! Важливо!  

На сайті Київської міської державної адміністрації відбувається голосування щодо перейменування столичної вулиці Льва Толстого на вулицю Євгена Чикаленка – українського мецената, громадського діяча і публіциста. Залишилося кілька днів. Станом на зараз українська назва програє, “русский мир” активно накручує голоси і, слід думати, наша поразка тут вельми надихнула б умовних “медведчуків” , що не є добре.

Євген Чикаленко

Лев Толстой, може, був і гарний російський письменник, але до України і Києва не мав жодного відношення.

Довідка про нашого Євгена Чикаленко

Що може зробити кожен український свідомий громадянин, незалежно від наявности реєстрації у м.Києві?

  1. Проголосувати особисто: реєстрація нескладна і надалі ви зможете голосувати за чи проти проектів всіх рішень столичної влади.
  2. Запросити зробити це саме своїх рідних, друзів, колег et.ceterа ( і, повторимося, не лише з Києва).
  3. Поширити інформацію.

А також добре впливають на карму:

  1. Письмові звернення (надіслані рекомендованими листами, 16 грн з будь-якої пошти) до Київради (01044, Київ, вул.Хрещатик 36) з вимогою перейменувати вулиця Толстого на Чикаленка.
  2. Письмові чи електронні (zapyt@kma.gov.ua) запити до КМДА з вимогою надати інформацію, чи забезпечивалась і яким саме чином, неможливість взяти участь у голосуванні з Московщини та окупованих територій.

Покажімо супротивнику, що дерусифікація є незворотньою і жодного реваншу, ані “повзучого”, ані ще якогось, ми не допустимо.

Слава Україні!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут