Анонс. Новий погляд на зміни в стосунках влади і громади

Українська Миротворча Школа і Український озмовний клуб «Файно» запрошують Вас взяти участь у Сесії стратегічного планування «Новий погляд на зміни в стосунках влади і громади»яка відбудеться 6 листопада 2018 року у місті Краматорськ з 10.00 по 18.00 за адресою :
Гік-Бункер, вул. Марата, 8, м.Краматорськ

В рамках сесії відбудуться наступні події:
– Презентація спільного з німецькими партнерами “Кurwe Wustrow” проекту «Розширення можливостей громадянського суспільства для ненасильницької трансформації конфліктів з державними суб’єктами», Українська Миротворча Школа, Театр для Діалогу.
– Інтерактивна лекція «Ролі, стереотипи та очікування, як витоки напруженості».
– Дискусія «Що і хто провокує конфлікти між владою та громадою?»

Експерти – Олена Суслова (Київ), Ігор Семиволос (Київ), Ігор Дубровський (Харків) На стратегічну сесію запрошуються представники органів влади, представники громадських організацій, випускники і партнери Української миротворчої школи та медіа. Участь у цій події дозволить Вам знайти нові підходи та нових партнерів для розробки стратегій ненасильницького управління конфліктами у громаді.

Організатори забезпечують кава-брейки та харчування учасників та компенсують проїзд для мешканців сусідніх з Краматорськом міст (за наявності підтверджуючих документів)

Контакти організаторів :
Тел. 098 087 18 79 Олекса
Тел. 066 271 60 85 Віталій

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут