Харківський Міжнародний безпековий форум відбувся! Готуємо публікації. Багато

#KharkivSecurity 2019

29-30 листопада у Харкові вдруге пройшов Міжнародний безпековий форум, організаторами якого виступили Фонд Конрада Аденауера та Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”.

Цього року форум зібрав спікерів з України, Молдови, Грузії, Білорусі, Німеччини, Чехії та США, а також більше сотні учасників.

Шановані спікери – аналітики, науковці, політики, громадські діячі – розповіли про різні аспекти гібридних загроз, актуальних як для України, так і для всього (східно-) європейського регіону.

Велика увага приділялась висвітленню ролі історії та цінностей у гібридних війнах, а також зростанню популістських настроїв серед населення.

Важливими темами Форуму стали окуповані території Криму і Донбасу та розвиток українського прикордоння в умовах воєнного конфлікту.

Звичайно, на цьому історія безпекових форумів на Сході України не закінчується.
Чекайте на подію наступного року!

А поки ми готуємо публікацію численних матеріалів форуму, презентацій виступів та підсумкових обговорень. Слідкуйте за нашим сайтом!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут