Анонс. Україно-угорські відносини в контексті Євроатлантичного покликання України

Угорщина є членом ЄС та НАТО, тобто частиною тих спільнот, до яких намагається приєднатися Україна. Україна та Угорщина як частини єдиного регіону мають співпрацювати. Регіональний рівень може відкрити нові горизонти для обох держав, якщо вони зможуть вийти із полону мислення виключно категоріями сьогодення.

Чи Україна і Угорщина приречені на конфронтацію чи є можливості для співпраці?

Як експерти з безпеки можуть допомогти покращити україно-угорські відносини?

Відповіді на ці запитання ми спробуємо знайти разом з Ігорем Тодоровим, доктором історичних наук, професором Ужгородського національного університету, вимушеним переселенцем з Донецьку.

Модератором події буде Наталія Зубар, Голова правління Інформаційного центру «Майдан Моніторинг». Глядачі події матимуть можливість поставити свої запитання експерту, ми заохочуємо всіх до активної участі!

Початок події: 11 серпня 2020 року, 17.00
Робоча мова: українська

Для участі у події зареєструйтесь будь ласка за посиланням:
https://kas-de.zoom.us/meeting/register/tJ0lc-2trTkoGdFK0OlNZDz9buo4QKDquNnA

Реєстрація обов’язкова! Участь у події є безкоштовною. Для участі необхідно мати програму Zoom, встановлену на персональному комп’ютері/телефоні/планшеті.

Цією онлайн-дискусією ми продовжуємо серію подій на шляху до Харківського безпекового форуму, який відбудеться в кінці 2020 року, онлайн чи наживо. Крім Угорщини, в найближчий час ми плануємо обговорити ситуацію в Польщі, Росії, і, звісно, Україні.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут