Півострів Crime. Підтримуємо маніфест і приєднуємося до вимоги звільнити Крим від російської окупації

Ми, які підписуємося нижче — вільні люди світу. Ми поділяємо загальнолюдські цінності, і для нас справедливість, права людини, мир і безпека важать багато, адже саме ці категорії визначають щасливе та стале майбутнє кожного з нас зокрема і людства в цілому.

Вже 7 років, як Росія позбавила такого майбутнього жителів Криму, коли окупувала український півострів. І створила загрозу для безпеки всього світу.

Крим — унікальне місце на землі з неповторною флорою і фауною, батьківщина корінних народів, зокрема кримських татар, караїмів і кримчаків, центр міжнародного туризму, наукових досліджень, культурних пам’яток світового значення, перетворився на військову базу – територію злочину і джерело небезпеки для світу

У 21 столітті тут переслідують, катують і вбивають людей, знищують національну ідентичність українців і кримських татар, примушують дорослих служити в російській армії, а дітей – позбавляють права бути українськими громадянами та призвичаюють змалку до військової справи. Тут придушують свободу слова і вільні медіа, викрадають і засуджують громадських активістів, знищують непідконтрольні окупаційній владі релігійні громади та штучно змінюють демографічний та етнічний склад населення.

У людей обмежений доступ до води, тому що природні ресурси використовуються для забезпечення потреб російської армії та військового виробництва, які постійно зростають. Чого в Криму зараз вдосталь — то це брехні. Росія використовує всі доступні методи брехливої пропаганди, щоб примусити жертв злочину полюбити агресора, а світ – прийняти агресію за «акт милосердя».

Тимчасова окупація Криму — це фактично оголошення війни Росією всьому цивілізованому світу. Це не просто перекроювання існуючих кордонів держав, це спотворення моралі та міжнародного права, втручання у вибори європейських країн та США, дезінформація та гібридні методи створення нових гарячих точок по світу, спричинення міграційної кризи, збиття літака рейсу МН17, використання хімічної зброї проти громадян за кордоном і в Росії.

Тому ми називаємо речі своїми іменами:

– Росія — держава-агресор.
– Росія окупувала український Крим і таким чином порушила міжнародне право і світовий порядок. А згодом окупувала частину території на Сході України та розв’язала там кровопролитну війну
– Окупований Крим став територією злочину, а мешканці Криму – його заручниками. Тому до повного звільнення Криму від злочинної російської влади ми називатимемо півострів Crime.

Ми переконані, що:

– злочин має бути визнаний на всіх рівнях, а злочинець – покараним;
– всі люди, яких незаконно утримує окупаційна влада, мають бути звільнені;
уряди і парламенти світу мають запровадити і посилити санкції проти Росії та тих, хто причетний до злочинів і грубих порушень прав людини, до повного звільнення українського півострова від російського терору, що становить загрозу для всього світу;
– усі небайдужі люди мають об’єднати зусилля проти агресії і переслідувань, поширити цей маніфест і долучитись до нього. Допоки з українського півострова не піде останній російський солдат, світова спільнота має розуміти: Крим – це CRIME Росії. Злочин, про який не можна мовчати та який не може залишитися безкарним. Підтримую маніфест і приєднуюсь до вимоги Вільного світу звільнити Крим від російської окупації.

Сайт ініціативи

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут