Петр Пойман пояснює: Чому в Ізюмі немає опалення та інтернету?

Щойно звільнені території України страждають від енергетичних проблем через дії російської армії – загалом зруйнована електрична інфраструктура, автозаправні станції. Найбільшою проблемою наступних холодних місяців буде опалення.
Відсутній також Інтернет і мобільний зв’язок – ви можете побачити одну з багатьох знищених і пограбованих базових станцій.

ПП: Отже, це лише один із багатьох прикладів: якась електрична станція, електрична підстанція. Це електрична підстанція. Отже, це означає, що у навколишніх будинках немає світла.

Та сама проблема з газом, та сама проблема з бензином, з дизелем, взагалі з паливом! Взагалі, багато АЗС, велика кількість місць для зберігання нафтового палива… Енергетичні ресурси взагалі знищені.

Електрика не працює. Мобільна мережа не працює. Це означає, зараз, скоро зима і “чомусь” немає можливості опалення. Отже, деякі люди [тут] не виживуть, вони не переживуть зиму, і деякі з них будуть вимушені переїхати з цього місця в інші частини України, де ці служби працюють.

Опалення – одна з найкращих… Опалення – одна з найбільших проблем у наступні місяці, тому що в багатьох звільнених місцях України не працює опалення.

ПП: Отже, ось ви бачите причину, чому в Ізюмському районі немає Iнтернету.

Тому що ця станція – я вважаю, це базова станція для обміну мобільними та Інтернет-сигналами, – вона частково знищена, а частково розкрадена. Насправді, деякі деталі вкрадені, і тому досі немає Інтернету. Це треба лагодити, бо в місті немає Інтернету.

Задокументовано Петром Пойманом 23 вересня 2022 р. Ізюм, Харківська область, Україна.
Відеограф – Євген Титаренко.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.