Увага!!! Сайт Майдан – повністю волонтерський ресурс. Ніхто не отримує грошей за публікації.


Ви можете запропонувати на Майдан свою новину. Це може бути Ваш коментар події, що відбулась, або анонс події, яка має відбутись у Вашому місті, або просто повідомлення, яке може бути цікавим для інших.

Ми оприлюднимо тільки те, що вкладається в Інформполітику Майдану.

Ваша новина буде поставлена в модераційну чергу і модератор отримає повідомлення електронною поштою про те, що Ви запропонували читачам Майдану щось важливе і цікаве. Не соромтесь своїх можливих орфоргафічних помилок – модератор їх виправить. Якщо Ваше повідомлення може викликати зацікавлення у всеукраїнської авдиторії Майдану, воно може з регіональної сторінки перейти і на головну.

Просимо уникати персональних образ у своїх текстах. Тексти з оборотами на зразок “Вітя – дебіл” і “Ганя – курва” не приймаються і ставитись у новини не будуть. Так само не приймається комерційна реклама, оголошення купівлі-продажу, матримоніяльні тощо.

Громадянські кореспонденти, які регулярно надсилають новини, до яких у модераторів немає зауважень, отримують право ставити регіональні новини самостійно.

Будуйте Майдан навколо себе! Не чекайте, що політики змінять Ваше життя – активно змінюйте його самі – разом з Майданом!

ПС. Ви завжди можете прислати нам новину поштою на news@maidan.org.ua


[contact-form 2 “Новини читачів Майдану”]