Поспішайте! Поки регіонали не заборонили камуфляж – записуйтесь в сумські партизани!

З 22 по 25 вересня на території Сумської області відбудеться триденна молодіжна теренова гра “Ревин Яр 2011”.
Гра являє собою «іграшкову» партизанську війну в лісах Сумщини. Місце проведення – добре промаркований лісовий масив біля с.Патріотівка Сумського району Сумської області. Ліс представлений переважно дубовими, ясеневими, кленовими, липовими осиковими насадженнями різного віку, але в основному зрілим лісом. Скрізь є підлісок.Ці ліси багаті на фауну: є дикі свині, косулі, лосі, олені, лисиці. Несподіване зіткнення з деякими з них та провокування може становити небезпеку. Гра триває 58 годин. Проводиться щорічно. Цього року вже вп’яте.


Командири куренів після ознайомлення з тереном розводять свої курені в протилежні напрямки, і організовують табір куреня. Під час теренової гри курені «знищують» гравців суперника шляхом зриву нарукавної пов’язки. Кожен «вояк» носить на руці пов’язку відповідного кольору куреня, яка є ознакою його «життя». Бали нараховуються за кількістю зірваних пов’язок. Перемагає курінь, який набрав більше балів або здобув абсолютну перемогу, захопивши прапор іншого куреня.
Головним задумом гри є вироблення навичок тактики бою, здатності захистити себе і оточуючих, швидкого реагування на «небезпечну» ситуацію, володіння ситуацією та керівництва людьми, виховання молоді на патріотичних, історичних та бойових традиціях українського народу.
Умови гри є прийнятними як для дівчат так і для юнаків. Запрошуємо всіх молодих активних патріотів України взяти участь в тереновій грі.
Вимоги до учасників, правила гри та основні моменти більш детально тут – http://vkontakte.ru/event29962331
Екстрим гарантовано.


Кого зацікавило або виникли питання:
066-79-79-378 (Олег, цілодобово)
099-641-77-23 (Роман)
Організатори:
Сумська обласна молодіжна громадська організація «Січ»
Комунальна установа Сумської міської ради «Центр дозвілля молоді»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут