Чому Калашнікова не прибрали з Майдану на День Свободи?

Нагадаймо, Рішенням від 18.11.11 (правильним чи ні – то в контексті інше питання) Окружний адміністративний суд м.Києва заборонив всім, хто подавав заявки, у т.ч. і “Загальновоїнській спілці України” (Олег Калашніков) проводити масові акції на Майдані Незалежности 22.11.11..

І якщо присутність “помаранчевого” люду була великою мірою (напевно – передусім) результатом самоорганізації окремих громадян, котрим ніхто не забороняв ані збиратися того дня у центрі Києва, або тим центром прогулюватися, то Калашніков, як пам’ятаємо, провів повноцінну акцію (на вигляд – акцію бомжів та петеушників, де прапорів було більше ніж учасників), з прапорами, своїми класичними воплями та озвучкою – під пильною охороною співробітників МВС (щоб учасники не розбіглися?).

Отже, як було не спитати у позивача, ініціатора судової заборони, тобто у КМДА про те, чи зверталися вони до Державної виконавчої служби щодо здійснення виконання постанови суду від 18.11.11.

Відповідь така:

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

01001,  м.Київ-1, вул. Хрещатик,  44,  тел.(044)  279-55-97

  від  30.11.2011р. вих. № 051-2901

на №7/11/7-14 від 23.11.2011р.

       Гр. Северину О.

      Копія:  управління інформаційного забезпечення та         

    доступу до публічної інформації

 У Головному управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) розглянуто Вашого листа від 23.11.2011р.  №7/11/7-14.               

За результатом розгляду інформуємо Вас про те, що Київська міська державна адміністрація зверталася до відділів державної виконавчої служби Шевченківського та Печерського районних управлінь юстиції у м. Києві щодо здійснення негайного виконання постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 18.11.2011р. справа  №2а-17171/11/2670 про обмеження права на мирні зібрання шляхом заборони, в тому числі,  ВГО «Загальновоїнська спілка України» проведення 21-22 листопада 2011 року заходів на Майдані Незалежності.

       Начальник                                                                                     М.Хонда

Відтак, виглядає дуже цікаво і характеристично: схоже що Державна виконавча служба просто саботувала звернення КМДА про виконання судового рішення (якщо Калашніков “зажигаєт”, значить це комусь потрібно?). А міліція, котру ДВС мала право залучити до примусового виконання рішення, замість того охороняла верескливого Калашнікова з його прапороносцями.

Можна б спитати ДВС про підстави невиконання рішення, але за наявним досвідом, відповідати вона про таке не любить. Але “Майдан”, безперечно, буде не те що готовий, але й радий без власних коментарів оприлюднити точку зору ДВС. Якщо така точка зору нам стане відомою.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут