Фестиваль «Купала 2012»

З 7 по 8 липня в селі Жорнівка, Києво-Святошинського району відбудеться мистецький фестиваль «Купала-2012», в рамках заходу буде представлена грандіозна купальська вистава, велика кількість мистецьких майстер класів та цілі ночі поезії. Організатором фестивалю традиційно виступає Спудейське братство Національного університету «Києво-Могилянська академія». Мета проекту – збереження і примноження українських національних традицій, створення платформи для розвитку українського мистецтва і включення його у світовий контекст.

Незмінною частиною усіх купальських фестивалів є вистава. А от її постановка щоразу інша. Цього року це буде запальне шоу, до якого будуть залучені фаєрщики та музики. Після шоу відбудуться традиційні купальські гуляння.

 Будуть відбуватися різні майстер-класи: ліплення з глини, виготовлення ляльки-мотанки, малювання хною на тілі та обличчі, виготовлення виробів з перероблених матеріалів та сміття та багато інших цікавих речей.

Цьогорічною фішкою проекту є конкурс перекладеної та авторської пісні: це виконання перекладів популярних пісень, некласичне та класичне виконання знаних іноземних пісень українською мовою. На фестивалі будуть присутні знані та молоді виконавці. Серед них – «Бути чесним(БЧ)», «Восьмий день», «Lazy fingers», «Fadchoice», «Ковтнярі», «Колір ночі», «Смак кави» та інші.

 Ночі поезії. До участі запрошено поетів, серед яких погодилися, заорема   target=”_blank”>Вано Крюгер, target=”_blank”>Мирослав Лаюк, Михайло Жаржайло, target=”_blank”>Таня-Марія Литвинюк, target=”_blank”>Світлана Богдан.

  Також цього року організатори вирішили створити дискусійну платформу на яку будуть виноситись різні питання  життєвого (побутово-соціального) характеру. Вона  має на меті згуртувати людей та показати що при роботі над чимось головним є саме виконання завдання. Модераторами будуть суспільні діячі, як-от Михайло Каменєв, Тамара Марценюк, Денис Горбач, Сергій Кутній, Вадим Гудима…

             Наші співорганізатори: Український екологічний  клуб «Зелена Хвиля», видавництво «Смолоскип», Спілка української молоді в Україні

 Cпудейське братство – громадська організація студентів та випускників НаУКМА, діяльність якої спрямована на відновлення, збереження та поширення кращих національних традицій та традицій Києво-Могилянської академії. Організація ініціює, проводить, допомагає організовувати цікаві для громади заходи, передусім – для студентства. СБ відроджує та поширює кращі українські народні звичаї та пропагує і розвиває сучасну культуру.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут