Судова заборона мирних зборів за 8 хвилин і без відповідача – елементарно (ДОКУМЕНТ)

1 червня Харківський окружний адміністративний суд розглядав адміністративні позови Харківської міської ради до організаторів акцій проти розкольницького мовного законопроекту Колесніченко-Ківалова. Судді різні, але вирок один – заборона цих протестних заходів 5 червня. Важливий момент: одного з відповідачів – Харківську Молоду Просвіту в особі Світлани Шкурай суд не повідомив про призначене судове засідання, воно пройшло без її присутності і тривало УВАГА! 8 хвилин! (відкриття засідання – 17.46, видалення судді Бабаєва А.І. до нарадчої кімнати після “повного і неупередженого” розгляду справи – 17.54). Для порівняння, аналогічне судове засідання в цей же день, де іншому співорганізатору акції Пилипцю Д.Ю. таки надали можливість себе захищати тривало близько 4 годин.

ПМ: Незважаючи на спротив харківської влади акції на захист української мови 5 червня відбулись. Обидві судові постанови про заборону мирних зібрань оскаржені в апеляційній інстанції.

Додатково:

Громадські активісти закликають харків’ян приєднатись 5 червня до акції на захист української мови

Міська влада через суд забороняє проведення в Харкові громадської акції на захист української мови

Заборона мітингу за мову в Харкові. Суд мітинг заборонив. Як і очікувалося

Чому заборонили мітинг на захист української мови в Харкові? Бо “може викликати обгрутоване обурення … громадян … з неповнолітніми дітьми”.

В Харкові суди з подачі влади заборонили три різних акції на захист української мови

Два ящики кросівок з Харкова поїхали до Верховної Ради (відео)

Добкіну Мова не потрібна, Добкіну (фан)Зону подавай!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут