Михайло Ратушняк: «Для чого ТТБ порушує виборче законодавство?»

Михайло Ратушняк:
«Для чого ТТБ порушує виборче законодавство?»
Про яку чесність, відкритість та прозорість виборів в Україні можна говорити, коли вже навіть державні телерадіокомпанії порушують законодавство України?! Так, 17 вересня 2012 року згідно з черговістю надання ефірного часу на Тернопільському телебаченні (ТТБ) під час проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України кандидатам у народні депутати, зареєстрованим в одномандатних виборчих округах, відбулися виступи Павла Федика, якого висунула Партія Регіонів, і самовисуванця Михайла Ратушняка. Відповідно до результатів жеребкування кандидат від влади виступав о 19.00, а М. Ратушняк – о 19.30. Усе було б добре, але… виборці, які дивляться телепередачі в цифровому форматі, виступ кандидата від Партії Регіонів побачили, а виступ Михайла Ратушняка – ні. А це є прямим порушення частини першої статті 71 Закону України «Про вибори народних депутатів України», згідно з якою «передвиборна агітація з використанням засобів масової інформації усіх форм власності проводиться з дотриманням принципу рівних умов та в порядку, передбаченому цим Законом».
Також потрібно зауважити: крім того, що Павло Федик – висуванець від Партії Регіонів, він ще й працює першим заступником ґенерального директора Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії. Ось вам і адмінресурс!
Михайло Ратушняк також звертається до інших кандидатів у народні депутати, щоб відстежували трансляцію своїх виступів на ТТБ, зокрема, чи відбувається трансляція на цифровому телебаченні. Як зазначив М. Ратушняк: «Я знаю і поважаю багатьох працівників ТТБ, це є фахові, відповідальні журналісти, і, мабуть, не з їхньої вини сталася така прикрість, але мовчати про це не можна, бо такий випадок може повторитися з будь-яким кандидатом».
Ось якою «чесною і прозорою» як запевняє всіх Президент України В.Янукович, є цьогорічна виборча кампанія. Для кандидатів від Партії регіонів преференції, а для кандидатів від громади, вибачайте, дуля! Нині кандидат у народні депутати України М. Ратушняк готує скарги у Центральну виборчу комісію та Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення, яка має здійснювати нагляд за дотриманням визначеного законодавством порядку мовлення під час виборчих кампаній. Михайло Ратушняк цілком законно вимагатиме ще одного ефіру.”

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/