Активістів партії УДАР жорстоко побили у Святошинському районі столиці

Пенсіонерка-агітатор отримала струс мозку.

В неділю, 7 жовтня, близько 13.30, невідомі жорстоко побили активістів партії УДАР в агітаційному наметі за адресою вул. Верховинна 22/12 у Святошинському районі, 219 виборчий округ, – повідмляє прес-служба Київського міського виборчого штабу партії УДАР.

На жінку пенсійного віку та двадцятирічного хлопця напала група близько десяти осіб з вимогами припинити агітаційну роботу і погрозами знищити намет. Нападники завдали пенсіонерці ударів по голові, що спричинило струс мозку, та роздерли обличчя, у хлопця зламано ніс. Припинилося побиття тільки завдяки місцевим мешканцям, що втрутилися та викликали міліцію і службу швидкої допомоги.

Працівники Святошинського РВВС зафіксували факт побиття і навіть змогли затримати одного з учасників нападу. Нині проводиться розслідування. Постраждалі агітатори УДАРу отримали скерування на зняття побоїв до медичного закладу.

За припущенням представників УДАРу, йдеться про замовний показовий напад на агітаторів партії з метою залякати людей та відвернути їх від активної допомоги УДАРу в проведенні агітаційної виборчої роботи.

Як зазначив кандидат від партії УДАР по 219 виборчому округу в Святошинському районі Сергій Федорченко, «агітаційна діяльність УДАРу отримала позитивне сприйняття і широку підтримку мешканців району, чим не можуть похвалитися інші партії, і перш за все провладні кандидати. Очевидно, за три тижні до завершення виборчої кампанії, в наших опонентів уже не залишилося інших аргументів для недопущення перемоги УДАРу окрім застосування залякування і грубого насильства щодо наших агітаторів. Проте, переконаний, таким чином, вони нічого не досягнуть, киян не залякати!».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут