У Полтаві площа, де має пройти мітинг «Вставай, Україно!», заблокована автобусами

Театральна площа Полтави, де має відбутися мітинг «Вставай, Україно!» по всьому периметру оточена автобусами та мікроавтобуси із жовтими номерами громадського транспорту.

Вздовж вулиць по маршруту слідування маршу – від Краєзнавчого музею до Театральної площі – також стоять автобуси, чим значно звужено вулиці.

Нагадаємо, марш у рамках загальнонаціональної акції «Вставай, Україно!» розпочнеться о 12.00. Марш за участю голови фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка, «Удар» Віталія Кличка та ВО «Свобода» Олега Тягнибока рушить марш від пам’ятника Тарасові Шевченку (вул. Конституції, Краєзнавчий музей) до Театральної площі, де відбудеться мітинг.

Нагадаємо, вчора через влада Харкова, намагаючись завадити проведенню акції «Вставай, Україно!», спричинила в місті транспортний та комунальний колапс. Площа Рози Люксембург, звідки мав рушати марш «Вставай, Україно!», була повністю заблокована зчепленими трамваями. Усі три мости, які ведуть від площі Рози Люксембург до площі Руднєва, де мав пройти мітинг, було перекрито. По вулицях було відкрито каналізаційні люки, з яких текла вода, й начебто велися ремонтні роботи.

Незважаючи на перешкоди з боку влади, опозиція провела марш та мітинг «Вставай, Україно!» в Харкові. До акції приєдналися понад 10 тисяч людей.

Народні депутати від опозиції звернулися до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати ситуацію з блокуванням роботи громадського транспорту в Харкові.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут