ТСК з розслідування побиття журналістів продовжить свою роботу, незважаючи на протидію влади, – Ярема

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування фактів побиття журналістів у Києві 18 травня продовжуватиме свою роботу, незважаючи на протидію з боку влади.

 Про це повідомив в інтерв’ю журналістам голова ТСК, народний депутат фракції «Батьківщина» Віталій Ярема.

Він зазначив, що ТСК за час своєї роботи провела чотири засідання, відбулися практичні заходи, які були спрямовані на з’ясування обставин та організаторів подій 18 травня, зокрема, щодо появи військової техніки у центрі міста та власне побиття журналістів.

Також Ярема повідомив, що ТСК заслухала керівників правоохоронних органів та виявила серйозні недоліки в їх роботі. Зокрема, працівники міліції, СБУ і прокуратури не надають ТСК об’єктивної і вчасної інформації.

Віталій Ярема нагадав, що ТСК підготувала тимчасовий звіт, який не підтримали представники Партії регіонів та комуністи.

При цьому, за словами Яреми, представники ПР чинять різного роду протидію роботі комісії.

 Він зазначив, що незважаючи на це, ТСК подовжує свою роботу.

 «Комісія діє, термін роботи комісії закінчується 23 жовтня 2013 року», – підкреслив він.

Народний депутат також повідомив, що представники опозиційних фракцій готують нові звернення до правоохоронних органів у зв’язку з новим обставинами, які з’ясовуються в ході роботи ТСК.

Прес-служба “Батьківщини”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут