Міністр Клименко капітулював. Газета «Експрес» запрацювала повноцінно

Усі підприємства, які забезпечують підготовку  та випуск  у світ газети «Експрес» сьогодні зранку відновили повноціннуроботу. Це підтвердили їх керівники. Міністерство доходів зняло  обмеження на своєму центральному сайті,  які були встановлені  цього понеділка – без будь-яких підстав та пояснень.

Повторне блокування діяльності газети, що трапилось вже вдруге за останні три місяці, призвело до того, що учора  опівдні журналісти  «Експресу» розпочали  акцію громадянського протесту. У її рамках вони оголосили міністру Клименку 48-годинний ультиматум, вимагаючи упродовж цього часу зняти будь-які незаконні обмеження у діяльності  газети.

Головний редактор газети «Експрес» Ігор Починок  висловив подяку  усім, хто підтримував газету у цій непростій ситуації.  У той же час він заявив, що, незважаючи на припинення тиску на видання, газета домагатиметься правової оцінки  дій посадових осіб Міністерства доходів.  «Ми припускаємо, що проти газети з метою політичного тиску був застосований інструмент, який зазвичай використовують супроти підприємців як елемент оригінальної корупційної схеми: підприємцям навмисне створюють проблеми, щоб за хабар їх усунути. За ці дні ми отримали десятки повідомлень, які підтверджують цю думку. Це спонукає нас більш ретельно вивчити цю проблему і довести справу до конкретного результату», — сказав керівник газети, яка свого часу вивела на чисту воду Доктора Пі. 

Експрес онлайн

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут