У Росії підтвердили, що проблеми з експортом через Мутний Союз

imagesПроблеми із проходженням українськими товарами російської митниці багато в чому викликані просто бюрократією, оскільки Україна не є членом Митного союзу.

Про це заявив голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький у коментарі Эхо Москвы.

“Україна на жаль не є поки членом Митного союзу. Хоча в нас є угода про вільну торгівлю, але для ряду товарів питання вирішуються якісно складніше, ніж вирішувалися б, якби Україна входила б до Митного союзу хоча б у форматі 3+1”, – сказав Слуцький.

При цьому він підкреслив, що ніякої політики в цьому немає.

“Моя позиція й позиція Федеральної митної служби РФ не є якимось шантажем або спонуканням для України до членства у МС, оскільки такими діями можна було б добитися тільки негативного результату”, – додав він.

Слуцький додав, що сподівається, що ще до кінця серпня митні служби обох країн вирішать усі складнощі.

Він підкреслив, що проблеми дійсно є, але вони можуть бути вирішені в найкоротший термін.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "У Росії підтвердили, що проблеми з експортом через Мутний Союз"

  1. Непонятно, зачем тогда Россия вступала во Всемирную торговую организацию? Такое впечатление, что в Кремле вообще не понимают, что это за организация и зачем она создавалась. Не мешало бы, в ответ, перекрыть украинскую границу для российских товаров.

Comments are closed.