Українці Польщі засудили тиск Москви на Київ перед підписанням “асоціації”

middle_ec9e7490e59f2b35f350b5cda032ec18Об’єднання українців у Польщі (ОУП) засуджує тиск Росії на Україну з метою не допустити підписання Угоди про асоціацію.

Про це йдеться у заяві Головної ради ОУП, текст якої є в розпорядженні Укрінформу.

“Застосування економічних дій, атаки на українську владу та пропагандистська акція з метою дискредитації України на міжнародній арені – це свідчення неоімперського курсу, який реалізує російська влада”, – наголошується у заяві.

Водночас українці Польщі висловлюють вдячність на адресу Європарламенту та держав-членів ЄС, особливо Польщі, за підтримку європейського курсу України.

Головна рада ОУП також звернулася до всієї української громади Польщі з проханням проявити активність на заключному етапі підготовки до підписання Угоди про асоціацію. “Підтримаймо Президента України, уряд і парламент у їхній роботі над виконанням усіх вимог ЄС щодо України. Надсилаймо листи і звернення як від організацій та організаційних структур, так і від окремих осіб і сімей. Організуймо зустрічі з українськими дипломатами, звертаймося до міст, районів та областей-побратимів органів місцевого самоврядування, заохочуймо наші родини і знайомих в Україні, щоб і вони організували акції підтримки європейського курсу України”, – йдеться у заяві ОУП.

Крім того, організація просить українців активізувати зусилля і в Польщі. “Заохочуймо владу Польської держави та польських євродепутатів бути ще активнішими у справі європейського майбутнього України. Наше особливе завдання – це роз’яснення історичного значення Угоди про асоціацію, залучення до її пропагування якомога ширших кіл польської громадськості”, – підкреслюється у заяві Головної ради ОУП.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Українці Польщі засудили тиск Москви на Київ перед підписанням “асоціації”"

  1. НБУ замалчивает информацию что “Западинкомбанк” практически банкрот, чтобы вкладчики не получили свои депозиты. Янукович покрывает этот “банк”. Сегодня власть украла деньги у меня – завтра у Вас !!! Украинцам такой Президент не нужен. Я буду голосовать против Януковича !!!

Comments are closed.