Євродепутат Ребекка Гармс та Посол в Бельгії обговорили з главами українських Церков питання євроінтеграції

.
2013.10.01_4_brussels_ukrainian_churches_irs.in.uaБРЮССЕЛЬ – На другий день свого візиту до Брюсселю релігійні діячі України провели зустрічі в Європейському Парламенті, Європейській Раді та Посольстві України в Королівстві Бельгія, повідомляє Інститут релігійної свободи.Після ранкової зустрічі з президентом Європейської Ради делегація представників українських церков і релігійних організацій провела зустріч з євродепутатом від Німеччини Ребеккою Гармс (Rebecca Harms), членом Комітету з питань парламентської співпраці між Україною та ЄС, заступником Комітету з питань охорони навколишнього середовища та співголовою фракції Зелених (Європейський вільний альянс) в Європейському парламенті.Мова йшла про питання релігійної свободи, моральних цінностей та демократії в Україні, особливості її євроінтеграційного шляху.

Пані Гармс продемонструвала глибоку обізнаність щодо поточної ситуації в Україні, оскільки не раз відвідувала Київ та Харків протягом останніх років для проведення моніторингу. Зустріч із очільниками релігійної спільноти України дозволила почути думку представників громадянського суспільства та провести дискусію з ними в контексті запланованого підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Пізніше, згідно програми візиту, була запланована зустріч з Послом України в Королівстві Бельгія Ігорем Долговим.

“Дуже приємно вітати вас в Посольстві України в Бельгії. Ваша місія є важливою і унікальною – донести думки і бажання ваших вірних до Європи. Йдеться, мабуть, не про приєднання чи повернення до Європи, а швидше про формалізацію статусу нашої держави, як європейської країни. Україні є чим пишатися і що представити у Європі, як є і те, що нам корисно буде перейняти від неї”, – відзначив український дипломат.

.
Як повідомляв ІРС, з 30 вересня по 2 жовтня 2013 року триває візит делегації українських релігійних діячів до Брюсселю.Напередодні цього візиту глави Церков і релігійних організацій України оприлюднили звернення щодо європейських перспектив України та дискусії навколо цього питання.

Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua  

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/