Ірина Іванків: А знаєте, чому я точно хочу, щоб Україна була в ЄС?

А знаєте, чому я точно хочу, щоб Україна була в ЄС? Тому що наша акція в Любліні вчора була незаконною. До нас прийшли поліцейські і спокійно поговорили зі мною, як з організатором. Попросили паспорт і контактні дані. На моє звичне питання: “Чи я отримаю штраф?”, пан поліцейський щиро здивувався, адже за його словами ми користуємося своїм правом на мирні збори, хоча й не виконали формальних вимог польських законів.

Щойно мені телефонував комісар з місцевої поліції і вибачаючись за те, що турбує мене, поцікавився, чи не плануємо ми найближчим часом інших акцій, бо якщо плануємо, то треба про це повідомити, бо вони хвилюються, що без повідомлення не зможуть запевнити нам належну охорону і безпеку.

Після побажання успіху в нашій справі, ще раз вибачився і побажав гарного вечора. Поліція служить людям, навіть не власному народові, а робить це щиро і професійно.

А тим часом в Україні на цілком законних акціях людей б”ють, нищать майно і потім везуть на судилища, де справедливістю навіть не пахне.

Ірина Іванків в ФБ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Ірина Іванків: А знаєте, чому я точно хочу, щоб Україна була в ЄС?"

  1. Читай, одесская и пр. милиция. Может, когда-нибудь станешь полицией.

Comments are closed.