«Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи»

middle_6f78575e01baeb03e66e8b44243a237cПредставництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з Євроклубом «Право і Захист» запрошує взяти учаcть у міжнародному молодіжному форумі «Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи» (Україна, Київ, 20 – 22 листопада 2013 р). 

 Під час Форуму учасники та учасниці матимуть нагоду отримати найостаннішу інформацію та обговорити з українськими і міжнародними експертами питання, що стосуються євроінтеграційних процесів, молодіжної політики, освіти, підвищення рівня зайнятості молоді, співпраці з європейськими молодіжними організаціями. Крім того, участь у заході дозволить на основі порад експертів розробити та презентувати соціальні проекти, спрямовані на покращення молодіжної політики в Україні.

Запрошується молодь зі всіх регіонів України віком від 18 до 30 років, а саме:

1) представники проєвропейських громадських організацій,

2) лідери (як керівники, так і активісти) органів самоврядування ВНЗ України,

3) співпрацівники обласних державних адміністрацій України, які займаються

розробкою і втіленням молодіжної політики у своїх регіонах.

Для участі у Форумі необхідно не пізніше 14 листопада 2013 року направити заповнену анкету (у додатку) на адресу hreuc@hreuc.com. Кількість місць обмежена, тому організатори обиратимуть учасників на підставі поданих анкет на конкурсних засадах (про результати буде повідомлено всіх заявників до 16.11.2013).

Звертаємо Вашу увагу: проживання та харчування – за рахунок приймаючої сторони. Проїзд до місця проведення заходу (Києва) є внеском учасників у захід.

З питань, пов’язаних з Форумом, звертатися за адресою hreuc@hreuc.com або за телефоном: + 380443616494

З повагою і сподіваннями на подальшу співпрацю,

Організатори Форуму.

Анкета для участі у заході

Міжнародний молодіжний форум

«Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи»

 

  1. Особисті дані           

                                                                    

Прізвище: ____________________ Ім’я: ___________________

Вік: ______                                        Місто проживання:_________________

  1. Рід занять (де і ким працюєте, навчаєтесь):

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  1. Як з Вами зв’язатися?

Телефон:______________________________

E-mail:_______________________________________

  1. Громадська та політична активність

 

Чи входите Ви до складу молодіжної або громадської організації? Вкажіть якої? В чому проявляється Ваша активна позиція? Коротко розкажіть про втілені проекти (до 250 слів):

___________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Як, на Вашу думку, українська молодь може впливати на вироблення сталих концепцій розвитку в країні, зокрема у сфері молодіжної політики? (до 250 слів)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Для участі в заході необхідно надати заповнену анкету на електронну пошту hreuc@hreuc.com  не пізніше 14 листопада 2013 року, до 19:00, з позначкою в темі листа «Міжнародний молодіжний форум».

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "«Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи»"

Comments are closed.