Псевдофеміда дала “васильківським псевдотерористам” по 6 років ув’язнення (оновлено)

Суддя Бурбела.  (Фото Олени Білозерської)

Суддя Бурбела.
(Фото Олени Білозерської)

Щойно на засіданні Києво-Святошинського суду суддя Юрій Бурбела оголосив вирок,

Прокурор

Прокурор

засудивши Сергія Бевза, Володимира Шпару та Ігоря Мосійчука до 6-ти років позбавлення волі кожного. Строк має бути зменшено на час (два з половиною роки), які хлопці провели у СІЗО.

Прокурор (який раніше після того, як захист і підсудні не залишили під час дебатів каменя на камені від закидів обвинувачення, відмовився від виступу) вимагав взагалі 9-ти років.

Весь “тероризм” політв’язнів (якими їх визнала Українська гельсинська спілка з прав людини) полягає нібито у намірах нібито підірвати саморобною бомбою (яку ніхто в суді не бачив – її знищила “експертиза” після незрозумілих маніпуляцій) раніше вже демонтований пам’ятник Леніну.

У кожного з політв’язнів є малолітні діти, а Ігор Мосійчук хворіє на діабет.

Присутні в залі висловили обурення вироком, після сутичок у залі міліція вивела підсудних, а суддя за спинами “грифону” зник. Наразі біля суду триває акція протесту. У приміщенні суду та біля нього перебуває значна кількість владоохоронців у масках і без них.

За останніми повідомленнями біля будівлі суду застосував силу до мітингувальників, після чого від’їхав “автозак” та автобус з суддею. Кореспондент 5-го каналу повідомляє про те, що на асфальті видно кров.

Вочевидь, захист оскаржуватиме вирок, ознак справедливости, людяности і притомности в якому, на нашу думку, найти не вдається. Натомість нескладно зробити висновок про порушення права на справедливий суд, гарантованого ст.6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод

Олександр Северин

315615

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут