Співчуття

Схиляємо голови у скорботі і   висловлюємо  глибоке співчуття родинам Героїв   загиблих з рук посіпакнелюдів режиму   Януковича-Азарова:

+ Вербицький Юрій, 50 років, активіст Євромайдану зі   Львова. Його викрали 21   січня разом з активістом Ігорем Луценком з Олександрівської лікарні в Києві.   Наступного дня в лісі біля Києва було виявлено тіло Юрія Вербицького, який   помер від катувань на сильному морозі, його руки були зв’язані скотчем.

+ Жизневський Михайло,   25 років, громадянин Білорусі, входив до самооборони Євромайдану. Загинув 22   січня під час подій на  вул. Грушевського   від наскрізного вогнепального поранення в серце.

+Нігоян Сергій, 20 років, один з охоронців Євромайдану,   родом з Дніпропетровської області. Загинув 22 січня 2014 року від поранення, спричиненого свинцевою   картеччю під час подій біля стадіону «Динамо» на  вул.Грушевського.

+ Сеник Роман,   45 років, родом з Яворівщини Львівської області, помер у київській лікарні.   Його тяжко поранили 22 січня на вул. Грушевського. У нього було важке   поранення в легені, переніс кілька операцій, довелося ампутувати руку, кілька   діб лікарі боролися за  його життя.

ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!

Ольштинський   відділ ОУП

                                           Теренові ланки ОУП в Асунах, Бартошицях, Генсіках, Гурові Ілавецькому,   Доброму Місті, Ілаві, Кентшині, Крелікєймах, Лідзбарку Вармінському, Молтайнах,   Моронгу, Ольштині, Оструді, Решлі, Срокові, Стопках.

 

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

1 Comment on "Співчуття"

Comments are closed.