Перезавантаження Майдану

Вчорашнє Віче на Майдані Незалежності, безумовно, було простимульоване останніми «наїздами» на Майдан. Особливо намаганнями розібрати барикади та знести намети. В суспільстві зростає роздратування Майданом, поширюються чутки про неймовірний бруд, що там накопичується, аморальну поведінку людей, які живуть у наметах. Наприклад, у мене особливе роздратування викликає торгівля на кожному кроці, ці ряжені «звірюшки» з обкуреними голубами, які до всіх чіпляються.

Як виявилось, все далеко не так однозначно. Виступаючі на Віче виклали чіткі, на мій погляд, позиції, з якими важко сперечатись. У відео, що пропонується, я показав деякі з виступів, які їх характеризують. Також майже повністю наведений виступ В. Кличка, якого народ то засвистував, то вітав аплодисментами. Тому відео достатньо довге і дозволяє вловити основні настрої.

Аргументацію майданівців, які представляють більш ніж 50 структур, можна звести до наступного: Майдан не виконав свого призначення, оскільки не покарані винуватці злочинів, не проведено люстрацію і взагалі не змінено систему управління державою. І з ними не можна не погодитись. Але одну позицію все-таки виконано – здійснено реверс у напрямку до Європи.

Кличко заявив, що його наміри щодо «розгону» Майдану невірно зрозуміли. Більше того, він буде співпрацювати з Майданом і в міськраді навіть влаштує його представництво. Але конкретного зобов’язання щодо присяги на Майдані «по-козацьки» так і не дав, невнятно пообіцявши присягнути киянам. Чим показав, що починає формуватись як справжній політик. Проте його вихід на сцену був достатньо сміливим кроком. Могли і яйцями закидати…

Поглядаючи в недалеке минуле я зрозумів, що бачив повернення на сцену громадянського суспільства, яке поступово було витиснуто з Майдану політиками під час Революції Гідності. І це добре!

А сотники пообіцяли, що обов’язково наведуть на Майдані порядок.

Народ розійшовся до наступної неділі, оскільки Віче пообіцяли проводити щотижнево.

PS.  Під кінець мітингу зустрів жінку, у якої брав інтерв’ю 18-го лютого. Мені розказували, що бачили по ТБ, ніби її вбито. Значить, буде довго жити!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Перезавантаження Майдану"

  1. а те, що люстрацію не провели – вас це не дратує ?

  2. Так,а де люстрація,чому так забули про неї.Насмперід місцевих князьків і депутатів до люстрації.

  3. Залиште Майдан в спокоі, ідіоти ! Немаэ чим більше зайнятися ? Реорганізуйте, обновіть, змініть, але лишіть цей клаптик свободи !

Comments are closed.