Пам’ятаємо. Перемагаємо. Мінінфраструктури, Мінмолодьспорт

Мак“З метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України” Президент України Петро Порошенко видав Указ №169/2015 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” здійснює всеукраїнський моніторинг виконання цього Указу суб’єктами владних повноважень.

Відповідно до Указу Міністерству інфраструктури України (разом з Міністерством соціальної політики та Державною службою у справа ветеранів війни та учасників АТО) доручалося: “забезпечити в установленому порядку участь ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни – учасників АТО, їх гром.об’єднань у заходах, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.” Ми спитали як це було виконано. Відповідь до вашої уваги:

Мінінфраструктури-травень-1 Мінінфраструктури-травень-2

Своєю чергою, Міністерству молоді та спорту України (разом з МОН та Держслужбою у справах ветеранів війни та учасників АТО) доручалося: “активізувати роботу з формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів та нинішніх захисників Вітчизни, забезпечити проведення відповідних заходів, зокрема за участю ветеранів та учасників АТО”. Ми також отримали від Мінмолодьспорту інформацію про реалізацію відповідних заходів:
Мінмолодьспорт-травень-1

Мінмолодьспорт-травень-2

Перемогли тоді – переможемо і зараз.

Слава борцям з нацизмом! Вічна пам’ять загиблим у війнах, розв’язаних тоталітарними режимами. Слава Україні!

***

У рамках проекту “Українська миротворча школа”

УМШ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут