Пам’ятаємо. Перемагаємо. Мінінфраструктури, Мінмолодьспорт

Мак“З метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України” Президент України Петро Порошенко видав Указ №169/2015 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”.

 

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” здійснює всеукраїнський моніторинг виконання цього Указу суб’єктами владних повноважень.

Відповідно до Указу Міністерству інфраструктури України (разом з Міністерством соціальної політики та Державною службою у справа ветеранів війни та учасників АТО) доручалося: “забезпечити в установленому порядку участь ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни – учасників АТО, їх гром.об’єднань у заходах, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.” Ми спитали як це було виконано. Відповідь до вашої уваги:

Мінінфраструктури-травень-1 Мінінфраструктури-травень-2

 

Своєю чергою, Міністерству молоді та спорту України (разом з МОН та Держслужбою у справах ветеранів війни та учасників АТО) доручалося: “активізувати роботу з формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів та нинішніх захисників Вітчизни, забезпечити проведення відповідних заходів, зокрема за участю ветеранів та учасників АТО”. Ми також отримали від Мінмолодьспорту інформацію про реалізацію відповідних заходів:
Мінмолодьспорт-травень-1

Мінмолодьспорт-травень-2

Перемогли тоді – переможемо і зараз.

Слава борцям з нацизмом! Вічна пам’ять загиблим у війнах, розв’язаних тоталітарними режимами. Слава Україні!

***

У рамках проекту “Українська миротворча школа”

УМШ

Vasili Yroshevski liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут