Інформаційна кампанія до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги

Візьми участь у кампанії ООН та розкажи про свого надзвичайного друга-волонтера!

ООН щороку відзначає Всесвітній день гуманітарної  допомоги. Протягом 11-20 серпня 2015р.  ми говоримо про те, наскільки гуманне ставлення один до одного та взаємна допомога є важливим для нашого виживання. Приєднайтесь до кампанії в мережі Фейсбук!

  1. Знайдіть сторінку “День гуманітарної допомоги” у мережі Фейсбук та прочитайте детально про Кампанію та День гуманітарної допомоги.
  2. Згадайте про друга чи знайомого, який маленькими справами змінює світ, – допомагає хворим дітям, возить у зону АТО провізію, лікує бездомних тварин, навчає безкоштовно, реалізовує благодійні проекти та інше.
  3. Напишіть  2-3 щирі речення про те, наскільки ця людина особлива та надзвичайна, наскільки її діяльність важлива (так ніби ви особисто говорите це їй!).
  4. Позначте за допомогою @ його / її ім`я у мережі Фейсбук.
  5. Обов`язково поставте #ShareHumanity
  6. Зазначте @Деньгуманітарноїдопомоги, @OCHA, @UN

Публікуйте ваші пости вже з 11 серпня та повідомте своїх знайомих про цю кампанію!

Зробивший цей маленький крок, ви підтримаєте свого друга-волонтера, показавши, що його робота та сила духу є взірцем для кожного з нас! Ви зможете надихнути того, хто досі не зважився й не простягнув руку допомоги! Однак головне – ви зробите маленький крок до більш гуманного та доброго світу!

У Всесвітній день гуманітарної допомоги ми вшановуємо пам’ять людей, які втратили свої життя під час гуманітарної служби, і звеличуємо дух, який спонукає до діяльності заради людей. Цьогоріч Представництво ООН в Україні ініціює кампанію, в рамках якої закликає кожного згадати про друга-волонтера та підтримати його. Також кампанія включає публікацію цитат відомих зарубіжних та українських лідерів громадської думки, історій про найбільші гуманітарні місії та інтерв`ю про те, чому моральність та доброта у між людських стосунках врятують світ! Надіємось, наш заклик надихне вас на власні маленькі подвиги!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут