Хто такі «захисники персональних даних» і як вони воюють проти України

Я дуже злий. Я у житті не політкоректний, а зараз – і поготів.

Через українських дурнашлюжок, які здійсняли галас через публікацію начебто «персональних даних» у списку «акредитованих» в Лугандоні «журналістів», оголосив про своє закриття сайт «Миротворець» – найповніша база сєпарів, терористів, рашистів та їх посібників.

Коли дурнашлюжки, про яких я неодноразово писав тут, на сайті «Майдан», що це посібники рашистів у спецоперації «Єдіний народ», метою якої є створення умов для «майдану 3.0» та, як наслідок, приходу до влади людей, керованих з Кремля; коли Валерія Лутковська, уповноважений ВРУ з прав людини (риг недобитий), коли Ян Томбінські (комісар ЄС, лівак, борець за «права людини»), коли Дуня Міятович (з ОБСЄ, якій похєр на інфовійну з боку раши, але вона проти утисків тих, хто працює на рашу), коли Мінпіздець (в особі Танєчкі Попової, головного кріейтора купи дебільних бордів для заповнення «інфовакууму) разом з МИД РФ в один голос волають про «порушення прав людини», то це наводить на якісь думки…. Думки цілком очевидні – всі вони працюють на рашу у такий чи інакший спосіб. Свідомо або не зовсім несвідомо (таких меншість, правда), ібо їх використовують як корисних ідіотів.

Всім цим мерзотам похєр, що ще з початку «руSSкай вєсни» особисті дані сотень патріотів, активістів, а згодом бійців ЗСУ та добробатів опинились у відкритому доступі на багатьох сєпарських сайтах (не одному «Миротворці», як у нас), а десятках сайтах.

Наприклад, мої мобільні та е-мейл є в інтернеті – просто забийте в гугл-пошук – і Ви то все знайдете дуже легко. Що з того? Я публічна людина, і тому нормально, що мої дані мої прогуглити. Але на сєпарських сайтах щодо себе я не знаходив ці дані. Я знаходив там свою домашню адресу, свій домашній телефон, який знає надзвичайно обмежене коло людей, і навіть номер свого ідентифікаційного коду. Круто, чи не правда??? І я про це писав, тут у ФБ, писали запити у всі інстанції, щоби заблокувати ці сайти, але Лутковській, Дунє Міятович, наших дурнаглістам на це було глибоко похуй! Вони навіть пальцем не поворухнули, аби щось зробити. Єдина різниця, що як виховані люди, які бачили, що на той час були набагато важливіші справи – захист нашої Вітчизни – ми не волали про це на кожному кутку і не писали на кожному стовбі, що хтось порушив наші персональні дані, хоча це так….

Коли мені на мою домашню адресу прийшов лист-погроза від сєпарів з адресою відправника нардепа Андрія Білецького, то лише Володя Носков з «Радіо Свобода», Медіапорт та ще хтось зацікавились цим. Іншим дурнаглістам, Лутковській, нашим ярим боцунам за правозахист було глибоко похуй на те, що активістам (а я пишаюсь тим, що певний час був одним з координаторів харкіського Євромайдану) сєпарня робить погрози і знає хто де живе (а це ж, курва-мать, саме ті персональні дані, які мають охоронятися законом!!!) Це ж не їх стосується? Ну і хєр з тим, що у Харкові сєпарня залякує людей, яких в принципі вже нічим не залякаєш, бо вони давно перестали чогось боятися.

Коли ФСБ робило атаки на сайт «Майдан» (практично всі ми у розстрільних списках ФСБ) і навіть знищили частину бекапів новинної стрічки за липень 2015 року (ми вжили заходів з відновлення та посилили захист інформації, тепер цього не станеться ніколи), то всій журнаглістській «спільноті», Мінпіздєцю, Лутковській, Міятович тощо було похуй на це!

Телефони та е-мейли більшості журналістів – це не проблема знайти. Поважні видання публікують робочі е-мейли своїх дурналістів, адже дають можливість для комунікації з ними усім, хто цього бажає. За бажання, це все можна знайти за допомогою пошуку в Інтернеті.

На жаль, компетентні служби в Україні досі не працюють із недопущення та затримання всіх терористів та їх посібників. І ця проблема цікава лише невеликі кількості активістів, які шукає ці дані, систематизує та, оскільки цим «службам» глибоко похєр на персональні дані українських патріотів, публікує їх відповідь. Якщо ніхто не робить нічого з базами даних на наших людей, то чому ми маємо сидіти склавши руки???

Але проблема трохи в іншому. Список «аредитованих» журів в Лугандоні – майже суцільно складається з тих, хто працює на русню, а отже вскрилась грандіозна за своїм масштабом структура інформаційного забезпечення політики Кремля. І всі ті, хто зараз вимагають закриття, – бісяться і казяться саме від того, що ми, українці дізнались про цей список та цю структуру. Разом з контактами фігурантів із цього списку. А контакти – це верифікація інформації, того що вона не вигадана.

Мета всієї цієї срані – закрити сайт «Миротворець» з найповнішою базою даних сєпарів, терористів, русні та їх посібників, аби ніхто не довідався про те, що та чи та людина допомагала руснє або воювала на Донбасі. Приміром, Лутковська, яка ніколи не згадувала про поширені дані українських патріотів, від самого появи сайту «Миротворець» виступає за його закриття! Співпадіння? Ой, яка ж дивина, якщо згадати, що Лутковська – риг!

Тому мя Вам порада: дивіться, хто виступає за закриття сайту «Миротворець», скріньте їхні пости, складайте списки – всі ці тварюки – посібники русні та агенти зовнішнього впливу!

Власне, основний список учасників цього шабашу незмінний від січня: Громадське, Громадське радіо, УП, Радіо Свобода (за винятком, деяких журналістів)), інші грантожери-ЗМІ та «антикорупційні» організації, грантожери-журналісти/громдіячі, українська служба «Голосу Америки» (на чолі з «лайкатєльніцей» новароскіх акків Мирославою «Миросєй» Гонгадзе). Але зараз вскривається вся наволоч, і це дуже добре! Напрочуд добре!!!

Нехай горить земля під ногами цієї наволочі! Горіть, Ви у пеклі, дурнашлюхи!

І останнє. Фаховий журналіст ризикує інколи життям, аби отримати важливу для суспільства інформації, проаналізувати її неупереджено (а не так, як із офшорами: у списку сотні українців, але цікавий для наших журнашлюх не ригня – колєніков, охмєтов тощо, які виводять гроші через них закордон, а лише порох – з офшорами, які не проводили трансакцій з виводу коштів за територію України – проФФес-ананізм, хулє!) або викласти базу даних для подальшого аналізу (як зробив консоціум журналістів-розслдувачів – користуйтесь та аналізуйте). Саме створення бази даних для подальшого аналізу суспільно важливої інформації про тих, хто воює на боці русні (Ви ще не забули з ким ми воюємо, га???) і був створений «Миротворець», який, на превеликий жаль, оголосив про своє закриття.

 


Сайт «Майдан» готовий розмістити у себе всі архіви Центру «Миротворець» для того, аби всі могли користуватись цією вкрай суспільно важливою інформацією.

 

Сергій Петров, ІЦ «Майдан Моніторинг»

About Сергій Петров 246 Articles
історик, аналітик Інформаційного Центру "Майдан Моніторинг" (сайт "Майдан"), громадський активіст, редактор української Вікіпедії

10 Comments

  1. ..та як в інтернеті можна закрити…та пошліть їх на…зареєструйте домен на Багамах…і залийте туди свою інфу…та і все….

  2. ..та як в інтернеті можна закрити…та пошліть їх на…зареєструйте домен на Багамах…і залийте туди свою інфу…та і все….

  3. ..та як в інтернеті можна закрити…та пошліть їх на…зареєструйте домен на Багамах…і залийте туди свою інфу…та і все….

  4. Приведу пример как работает кацапское информпространство на украинском Донбассе.
    Как-то погостили в апреле у одной знакомой, живет недалеко от Угледара. Вечером включили ящик: ICTV, 1+1 и многие другие украинские телеканалы не проходят или очень слабо. Хозяйка привычно включает российские каналы, один, другой, третий. Нашли новости. И это, прошу заметить, на антенну, эфирное телевидение. После распада СССР здесь ловят российские каналы.

  5. а кто мешал вместо закрытия сайта убрать данные этих журналистов? Либо по каждому из них дать ссылку на публикацию, которая по мнению “Миротворца” носит антиукраинский характер?

Comments are closed.