На Київщині депутат погрожує неповнолітньому активісту!

Депутат Києво-Святошинської райради Олександр Паламарчук підняв руку на 16-річного школяра-активіста Сергія Чагарова, який висвітлює дерибани землі в селі Гатне Київської області, повідомляє портал «Громада Київщини».

Так, в Гатненскій сільській раді під час чергового засідання сесії ради депутат несподівано підняв питання про повідомлення в мережі Facebook школяра Сергія Чагарова.

Паламарчук висловив школяреві свої претензії щодо його повідомлень. Потім встав зі свого місця, підійшов до неповнолітнього Чагарова, який сидів на стільці, взяв школяра за вухо і підняв з місця. Після цього дорослий чоловік стиснув рукою шию неповнолітнього і почав погрожувати, що якщо Чагарів продовжить писати повідомлення подібного роду, то буде бітий.

«У своїй замітці я розповідав про те, що він з подругою, яка має паспорт громадянки Російської Федерації, їздить за кордон в той час, як на Сході України гинуть воїни за те, щоб ми жили в світі. Як для людини, який представляє інтереси України в складі Києво-Святошинської районної ради це не допустимо. Якщо ти депутат, то твоя дружина повинна відмовитися від російського громадянства. І статті 34 Конституції України про свободу слова ніхто не відміняв », – розповів 16-річний житель Гатне.

Після цього інциденту засідання сесії ради фактично припинилося.

Потерпілий від дій депутата райради Чагарів викликав патрульну поліцію. Патруль приїхав з Боярки. Поліцейські заявили Чагарову, не можуть взяти у нього ні заяву про вчинення злочину, ні пояснення, оскільки він ще неповнолітній.

Відзначається, що місцевому жителю Сергію Чагарову не перший раз загрожують. Депутати неодноразово приїжджали в школу брати дані про всі відвідини уроків школярем, а один з членів виконавчого комітету Гатненского сільської ради, ім’я якого Чагарів не оприлюднює, погрожував хлопцю колонією і назвав його «Гонгадзе на рівні села».

Погрози на адресу Чагарова почалися після того, як він зажадав від сільського голови відповіді на свій інформаційний запит про дерибан земель Гатне. У зв’язку з тим, що йому не надали відповідь, посилаючись на те, що він є неповнолітнім, хлопець поскаржився уповноваженому з прав людини. Сільського голову притягнули до адміністративної відповідальності та зобов’язали відповісти школяреві.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "На Київщині депутат погрожує неповнолітньому активісту!"

  1. Гівнюк. Прізвище ганьбить.

Comments are closed.