Анонс. Військовий вимір гібридної війни з РФ

15 жовтня 2020 р. о 16:00 відбудеться інтерв’ю з військовим експертом Миколою Бєлєсковим «Військовий вимір гібридної війни з РФ», де ми поставимо питання, а чи варто скорочувати чисельність ЗСУ і зменшувати фінансування оборонної сфери у поточній ситуації? Планується детально обговорити різні компоненти обороноздатності України з огляду на ймовірність переростання конфлікту у масштабне зіткнення. Поставимо питання про готовність протиповітряної оборони зустріти ворожі удари, стан оборони приморської ліній від Маріуполя до Одеси, боєздатність сухопутних сил на напрямах можливого вторгнення ворога вглиб нашої території. І як можуть відреагувати США і НАТО в цілому на потенційну можливість розширення конфлікту на території України?

Модератором події буде професор Ігор Рущенко, ініціатор Харківського Безпекового Форуму. Глядачі події матимуть можливість поставити свої запитання експерту, ми заохочуємо всіх до активної участі!

Початок події: 15 жовтня 2020 року, 16.00
Робоча мова: українська

Для участі у події зареєструйтесь будь ласка за посиланням:
https://forms.gle/Rbr72MZTaZ9UEXnH9

Реєстрація обов’язкова! Участь у події є безкоштовною. Для участі необхідно мати програму Zoom, встановлену на персональному комп’ютері/телефоні/планшеті.

Цією онлайн-дискусією ми продовжуємо серію подій на шляху до Харківського Безпекового Форуму, який відбудеться в грудні 2020 року.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

Be the first to comment on "Анонс. Військовий вимір гібридної війни з РФ"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


12 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.