Права людини і інформаційне лайно. Розмова до Дня Прав Людини

Право на доступ до інформації і право на приватність є фундаментальними правами людини.

Пандемія COVID-19 додала нової потуги інформаційній агресії РФ проти України. Країна-агресор  цілеспрямовано і масово поширює панічну і брехливу інформацію про пандемію. Цей факт відображений в новому Європейському плані дій для демократії, презентованому в Брюселі 3 грудня 2020 року.

Метою нового етапу інформаційній агресії РФ проти України є спантеличити українців, перетворити на слухняних поширювачів шкідливої пропаганди. Забрати від нас право на приватність, на власну думку і право на отримання правдивої інформації як про пандемію COVID-19, так і про військову агресію РФ проти України.

Про те, як захистити свої фундаментальні права в умовах інформаційної агресії РФ проти України (інфодемії) ми говорили 9 грудня 2020 року, напередодні Міжнародного дня прав людини.

Ми це:
Людмила Ямщикова – регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області
Оксана Яцюк – керівниця напрямку “Інформаційні Безпека” Інформаційного центру “Майдан Моніторинг”
Наталія Зубар – Голова правління Інформаційного центру “Майдан Моніторинг”
та наші колеги…

Проект “Групи самодопомоги для подолання інфодемії” відбувається за підтримки Європейського Союзу в співпраці з Black Sea Trust for Regional Cooperation.

“Self-help groups against the infodemic” project is supported by the European Union through the Black Sea Trust for Regional Cooperation.

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/

1 Comment on "Права людини і інформаційне лайно. Розмова до Дня Прав Людини"

  1. 9 грудня… пропустив. Хотілось би онлайн бути присутнім, а не так слухати. Тому що зазвичай можна задати питання

Comments are closed.