Чеські волонтери привезли подарунки для “Мовограю”

Чеські волонтери, друзі нашої організації, 22 лютого 2021 року дістались транзитом до Харкова, а мені випала честь їх зустрічати. Petr Oliva та Jan Navratil їдуть з вантажем зібраної гуманітарки для Авдіївки та для дітей Краматорську. Ми прийняли естафету зустрічі від члена нашої організації Павла Гомоная, що встиг не тільки зустріти їх, але й допомогти. Це просто неймовірна історія, зв’язків та різного роду допомоги.
Я бігла на зустріч з устілками для військових, які купила на гроші, що відвідувачі нашого клубу залишили у клубі, бо ж неможна зустрічати волонтерів, що їдуть до хлопців з порожніми руками. Зустріч була майже спонтанною, але була й ще одна мета. Інша наша подруга з Чехії Natalia Churikova передала неймовірні речі для Мовограю.
Коли я побачила ту дерев’яну іграшкову залізницю, то у мене перехопило подих. Це ж тільки я в фільмах бачила! Залізниця велика за кількістю деталей, з мостами, тунелями, потягами та вагончиками на магнітах, будинками, і ….. там треба сидіти, гратись й розбирати! Думаю, як буде трохи тепліше ще, то запрошу вас, мої друзі, до клубу гратись. І тут цікаво буде й дорослим!
Окреме дякую за диски з мультиками англійською. І тут відразу народжується ідея створення англо-українського розмовного клубу для дітей з батьками))) Будемо переглядати мультики та спілкуватись! Дошка для крейди для наших розбишак знадобиться, щоб фліпчати були цілі)))
А іграшка, бачили, що на ній є?! “Я люблю Україну!” – це те, що нас всіх сьогодні поєднало. Дякую, Наталіє, Пьотр, Ян та друзі)))
Ганна Чуркіна

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут