Школа інформаційної безпеки 2022. Набір у другу групу.

Перемикач мов

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” оголошує набір до другої групи Школи інформаційної безпеки в 2022 році.

У Школі ви навчитесь:

  • Розуміти природу інформаційних маніпуляцій, страху і паніки 
  • Розпізнавати інформаційні загрози: інформаційне лайно, брехню та маніпуляції
  • Ефективно ухвалювати рішення в умовах невизначеності
  • Спільно працювати в групах інформаційної самодопомоги

Перший модуль відбудеться 15-17 березня 2022 року. Повний курс навчання триватиме до липня 2022 року.

Навчання є безоплатним.

Форма для запису на навчання у Школі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenK_V1U6d57rlUf3JipRx-Q2uTlMbseFkjyKX7noEnUm8pfQ/viewform 

Заповнення цієї форми може взяти в вас 20-30 хвилин часу. Заповніть, будь ласка, форму до 10 березня 2022 року. Про  результати відбору ми повідомимо 12 березня 2022 року.

ЗАПИС ЗАКІНЧЕНО!

Програма Школи складається з 4 модулів. Кожний модуль триватиме 3 дні (розраховуйте на 2,5 години занять щодня + час на виконання домашнього завдання), модулі проводяться приблизно раз на місяць.

Заняття відбуватимуться онлайн у Zoom, у робочі дні з 17:00 до 19:30. Для самостійного ознайомлення ви отримаєте додаткові матеріали. Для тих, хто не користувався Zoom раніше або не почувається в ньому впевнено, ми забезпечимо додаткові тренінги.

Щоби отримати докладну інформацію про навчальний план, тренерську команду, історію та спільні досягнення Школи натисніть на це посилання.

Школу проводить  Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” в рамках проекту“Групи самодопомоги для подолання інфодемії”, що відбувається за підтримки Європейського Союзу в співпраці з Black Sea Trust for Regional Cooperation. “Self-help groups against the infodemic” project is supported by the European Union through the Black Sea Trust for Regional Cooperation.

Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” – це недержавна, неприбуткова громадська організація, що дбає про суспільну безпеку в Україні, яка досягається через суспільний діалог, покращення культури комунікацій і зниження рівня насилля в суспільстві. Школа захисту від інфодемії є розвитком Школи Інформаційної Безпеки, яка діє з 2014 року.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу. This publication was produced with the financial support of the European Union. Its contents are the sole responsibility of Maidan Monitoring Information Center  and do not necessarily reflect the views of the European Union