Адміністрація Привокзального ринку намагається замаскувати своє беззаконня (відео)

Як відомо, на львівському ринку «Привокзальний» впродовж року триває безстроковий протест підприємців. Головна вимога акції – повернути підприємцям збудовані за їхні кошти торгові павільйони, які із застосуванням шахрайських оборудок приватизувала адміністрація ринку (ТзОВ «Привокзальний ринок»).

Замість того, щоб вже підійти до якогось логічного завершення, починаючи з лютого 2012 року, конфлікт вкрай загострився.  Адміністрація ринку, маючи за мету недопустити  викриття своїх антизаконних дій,  до арсеналу старих методів «роботи» – обіцянок і залякувань, додала нові – відверті репресії підприємців та «інформаційну активність».

Зокрема, в ЗМІ з подачі адміністрації з’явилися статті про встановлення нових холодильних вітрин. Будь-яке добре починання заслуговує на повагу. Але є речі,  котрі потрібно називати своїми іменами, і не робити з мухи слона. Дане устаткування займає лише невеликий клаптик в залі м’ясної продукції. Багато хто задає питання: «Чи вже такою нагальною була необхідність встановлення холодильників?». Адже першочерговою потребою для нормального функціонування м’ясного залу є монтаж кондиціонерів, щоб уникнути реалізації свіжого м’яса в антисанітарних умовах задушливого приміщення, особливо в спекотну пору року… Найцікавішим в історії з холодильними вітринами, про що адміністрація не обмовилася  хоч словом, є той факт, що закуплені вони за кошти підприємців (!). І швидше за все, інвестори-підприємці знову не стануть власниками устаткування. Тобто, конфлікт з причини привласнення майна підприємців адміністрацією, з-за якого й виник протест, приречений і запрограмований лише на розгоряння.

Від імені адміністрації розповсюджена також інформація про начебто провокативні дії голови Вільної профспілки «Ринок «Привокзальний». Проте, реальність інша. В інтернеті з’явилося відео за участю представників дирекції та позастатутної охорони (дивіться тут і тут), на якому відображені справжні пріоритети адміністрації ринку. Піклування про холодильне устаткування явно поступається перед розбоєм і репресіями підприємців.

Як кажуть, коментарі зайві. Не дивно, на ринку «господарюють» ті ж особи з ТзОВ «Концепт-Авангард» (одне із засновників ТзОВ «Привокзальний ринок»), які «прославилися» нашумілим привласненням готельного комплексу «Жорж» під час дії мораторію на приватизацію пам’яток архітектури (культурної спадщини).

Вільна профспілка «Ринок «Привокзальний»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут